Wpis z mikrobloga

Pytanie do znawców telefonów. Jak obecnie wygląda sytuacja Huaweia, opłaca się brac p40 w okazyjnej cenie? Opinie o tym telefonie?
Jeżeli nie, to szukam dla siebie telefonu do +/- 2k, wymagania: szybki procesor 8 rdzeni, +6GB ramu, NFC, optymalnie jak najmniejszy i lżejszy, optymalnie 5G; EDIT +dual sim. Jakieś propozycje?
#telefony #smartfon #huawei #technologia #xiaomi
  • 16
@Magnifice: Jeśli nie masz nic przeciwko temu że wykorzystują prace niewolniczą a ich przemysłowy dział jest wprost mackami partii chińskiej dobierającymi się do reszty świata nieczystymi metodami - to spoko xD
Nie bez powodu one wszystkie są takie tanie od roku czy dwóch.
przekonales mnie biore nawet dwa

@kierowcaautobusuofficial: A więc to wy donosiliście na Polaków zsyłanych do niemieckich obozów pracy? :D Tyle płaczu do dziś w Polsce o dawne niesprawiedliwości a sami tak łatwo ręke przykładają do tego znów ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

oczywiście nie popieram tej sytuacji, ale powiedz jaki mamy wybór?


@Magnifice: Wybór jest gigantyczny, nawet możesz wybrać nadal telefony wręcz
@Entroop: o ile te 6000 i 7000 mAh w rzeczywistości będzie lepsze od 6000 mAh w Moto G9 Power. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Miałem dwa Samsungi - jeden z 4000 mAh (A30s) oraz 4500 mAh (A71) i w rzeczywistości był to jeden hui, bo oba trzymały mi tak samo. 5000 mAh z G7 Power nie przebili. :P Wołaj za jakiś czas jak sprawuje się bateria w M31s.