Wpis z mikrobloga

Zastanawiam się nad kupnem butów motocyklowych, upatrzyłem sobie Ozone Moto III i Rebelhorn Hail. Czy ktoś posiada któreś z wymienionych butów i może powiedzieć czy jest zadowolony z nich ?
#motocykle
  • 16
Rebelhorn Hail


@Hellgard: wyglądają miękko strasznie. Ja mam 4 sezony (14k km) rebelhorny trip (bez st bo st są nowsze) i już je tu kilka razy polecałem. Z tańszych zakupów mój najlepszy. Najlepiej idź do sklepu, powiedz jaki masz budżet i przymierzaj wszystko jak leci, nawet "sportowe" modele jak chcesz turystyczne.
@Hellgard: dobra, dobra bez ochraniaczy piszczeli. Wszystko jest fajnie dopóki się nie #!$%@?. Ja połamałem w tym roku dwie łapy, a na kolanie mam 5 szwów bo jeansy motocyklowe się przedarły. Gdybym miał cofnąć czas to kupiłbym lepszą kurtkę to może byłaby jakaś szansa, że łokieć by przeżył.
@Hellgard: Po pierwsze to tylko pozorna oszczędność, bo szybciej będziesz musiał kupić kolejną parę, po drugie i najważniejsze jak żona może Ci zabraniać kupić coś droższego i lepszego jak to chodzi o twoje bezpieczeństwo (°° .
@Hellgard: jak masz kupować #!$%@? buty to nie kupuj xD
Ja trochę wycebuliłem na dainese torque d1, ale zrobiłem 30k km, wywrotek na pitbike nie zliczę nawet, a raz uratowały mi piszczel jak opona puściła w górach i co ciekawe dalej zajebiście się trzymają. Na bezpieczeństwie się nie oszczędza, powiedz różowej, że jak Cię kocha to niech Ci dołoży 200 ziko i kup coś lepszego.