Wpis z mikrobloga

Wpadłem na pomysł kupna playstation. Jednak nigdy nie miałem konsoli i oprócz tego będę tez musiał kupić telewizor. Co myślicie, lepsza jest tańsza opcja czyli kupienie używanego ps4 pro czy lepiej poczekać, dopłacić i kupić ps5?
#playstation #konsole #ps4 #ps5
  • 10
@lehv: ps5 i masz 6 lat spokoju i kulturalne granko w dynamicznym 4k 60fps a przed nami miedzy gow nowy czy horizon i jak takie ps4 chce to uciagnac xD tak samo jak z cyberpunkiem pomijajac juz optymalizacje. sprzet za slaby poprostu od biedy jak sie ma fhd tv to zwykla slim kupic do 500 stowek i pograc cos tam 2lata i kupic wtedy ps5 aczkolwiek nowe gry bedzie przepasc jakosciowo
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lehv: kup ps5, a co do tv możesz też konsolę podpiąć do monitora po hdmi, wiadomo że to nie to samo co duży ekran, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma
co do tv możesz też konsolę podpiąć do monitora po hdmi, wiadomo że to nie to samo co duży ekran, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma


@Bujak: tylko warto dodać, że PS5 nie obsługuje na dzień dzisiejszy 1440p. Albo 1080p, albo 4K.

@lehv:

odpowiedź zależy tak naprawdę tylko i wyłącznie od Twoich możliwości finansowych. No i nie wiem, jak będzie w styczniu,