Wpis z mikrobloga

Nie mam pojecia co sie stalo z poprzednim postem, moderacja usunela?

Jest i moja #wykopaka od @lewymaro !

Paczka jest niesamowita, odrazu uspokoje ze trafiles Mirku w dyszke, nie bedzie krecenia Malysza!

Jak to wszystko ladnie popakowane, az zal mi to bylo to rozpakowawywac, wielkie pudeleczko w srodku wszystko zapakowane w oddzielny papier i dodatkowe pudeleczko wyscielowane "siankiem" :) Super!

Zawartosc dla zainteresowanych:

Ksiazka Psychologia dla bystrzakow - super, na pewno przeczytam bo jestem laikiem w tych sprawach a bardzo mnie takie sprawy interesuja

Ksiazka Cup of Therapy - rowniez bardzo fajna sprawa, na pewno przyda sie w treningu pozytywnego myslenia :)

Płyte Raut #lakilan wprawdzie mam ale nie zmienia to faktu ze sie ciesze! Bede mogl sobie zrobic unboxing drugi raz, a w środku są fajne naklejeczki!

Bardzo miło, że pomyślałeś też o mojej żonie, ucieszyla sie - są kubeczki z naszymi imionami, gwizdki (wydrukowane na drukarce 3D! - chadzam sobie po lasach więc przydadzą się dla ostraszenia zwierzyny :D), loga Mirko rownież wydrukowane w 3D, wszystko x2 :)

Ciasteczka, herbatka i oczywiscie świetny list (rozczytałem bez problemu - byś zobaczył jak ja piszę!)

I główna gwiazda wieczoru - GIGAPAPIEŻ vel Mariusz Pudzianowski vel Największy Polak Karol Wojtyła. Niesamowite, płakałem ze śmiechu :D Na pewno zajmie honorowe miejsce na biurku tylko mu tak twarz bardziej na żółto pomaluje #pdk #2137

Dzięki raz jeszcze Mirku, Wesołych Świąt, sprawiłeś mi niesłychaną frajdę!
Pobierz
źródło: comment_1608728688kOa9j37SGqFOczy7gK34B1.jpg
  • 10