Wpis z mikrobloga

Elo! Jakiś czas temu dostałem info z numerem #wykopaka. Jak sprawdziłem, że to leci z niemiec to się załamałem! Myślę sobie - pewnie dostanę pełną paczkę tych niedobrych szwabskich słodyczy i oczywiście proszek do prania! Nic bardziej mylnego.

Paczkę przygotował @JorgNovartis i napisał ręcznie list czego ja niestety (albo i stety dla mojego odbiorcy xD) nie zrobiłem.

Trafił w 10 bo ten set jest prze kozacki! Zawsze chciałem sobie kupić, ale jakoś nigdy się nie złożyło, mimo tego, że na domówkach zwykle robię za barmana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na tym mógł skończyć, ale dorzucił oczywiście rum (tak, wolę rum od whisky ( ͡º ͜ʖ͡º) ), który jutro będzie wykorzystany w koktailach przygotowanych w shakerze xD

Oczywiście nie mogło zabraknąć haribo! Nie przepadam za słodyczami ale akurat misie traktuję jak przekąskę ( ͡ ͜ʖ ͡)

Jak różowa zobaczyła tylko jakieś opakowania z próbek perfum to już miała niecenzuralne słowa na ustach (całkiem niedawno musiała odstąpić mi miejsce w szafce xD) ale udobruchałem ją czekoladą, mówiła, że pyszna!

Polecam tego wykopowicza!

#pokapake
Pobierz
źródło: comment_1608797091jk9Ja7J7C5KV48tBQFtTEI.jpg
  • 1