Wpis z mikrobloga

Takie cos dostalem w tym roku na swieta od tesciowej. Oczywiscie prezent od serca.
Tesciowa ma swoje lata i moze nie jest juz zorientowana w nowoczesnych trendach ale wiem w chciala dobrze. Oczywiscie rodzina jak zobaczyla co dostalem od mikolaja, zaraz poszla w smiech ze to chyba pomylka i mialo isc do dziadka. Mirki, powien wam ze uzywam juz tego oslawionego brutala pare dni i powiem szczerze ze jestem mega zdziwiony ze taki zapach nadal jest na czasie. Milo pali po goleniu. A ze dopiero zaczynam przygode z alternatywnymi zapachami to juz poczytalem sobie co nieco i zamowilem sobie z neta przemyslawke. Tez podobno trzyma klase.

#perfumy #chwalesie
Trojkatyzacja_K0ta - Takie cos dostalem w tym roku na swieta od tesciowej. Oczywiscie...

źródło: comment_1609005626FCDwk1WtGCp2psj3JwjMKG.jpg

Pobierz
  • 16
@Trojkatyzacja_K0ta: Ja dostałem wodę po goleniu Hattrick :) Czad, pamiętam z dzieciństwa reklamy tego w TV. Taką samą sytuacja - teściowa mocno nie w temacie, chciała dobrze. W sumie się cieszę, sam nigdy bym sobie tego nie kupił, a tak mam już kolekcję klasyków, które fajnie mieć, ale głupio używać - Hattrick, Brutal i stary Old Spice.
@Jaroslaw_Keller: Spokojnje. Zdaje sobie sprawe ze to nie jest zapach premium. Abi tez zadna swiatowa klasyka. Jezeli juz to moze dla tych ktorym ten zapach wprzywodzi na mysl czady dziecinstwa i zapachu ojca lub dziadka. Ja sam mam 30 plus lat ba karku ale prlu nie znam. Dorastalem w latach 90tych. Ojciec raczej psikal sie "old spajsem" i maklerem wiwc tez daleko mi do tych wspomnien. Nie bede ukrywal. Dla mnie