Wpis z mikrobloga

Ja wiem, że więcej logiki niż u antyszczepów można znaleźć u psów, ale ich pultanie się jest zabawne.

"CEO Pfizera powiedział że się nie zaszczepi, więc pewnie wie że szczepionka jest do dupy"
A co powiedział dokładnie CEO Pfizera?

While Bourla’s company developed the vaccine, he is not a frontline health-care worker himself. He said he’s also 59 and in relatively good health, so it’s not entirely appropriate for him to receive the vaccine before other people who need it more. If he was vaccinated on camera, he said it might help increase the public’s willingness to receive it, citing Pfizer’s internal research. But he emphasized that “none of the executives and board members will cut the line.”

W skrócie: nie pracuje z chorymi, jest w dobrej formie, nie należy do grupy ryzyka, to powoduje że nie będzie się wpychał w kolejkę tym, którzy bardziej jej potrzebują, a on po prostu poczeka na swoją kolej.

Prezes Pfizer Polska, Dorota Hryniewiecka-Firlej powiedziała że zaszczepi siebie i całą rodzinę.
Antyszczepy: "chyba wodą"

Antyszczepy: "żeby potwierdzić że to bezpieczne, najpierw powinien zaszczepić się rząd"
Rząd Czech: szczepi się
Antyszczepy: "hurr durr na pewno podali im coś innego, a nie tą szczepionkę."

Kolejna sprawa, nagle każdy antyszczep ma kolegę lekarza który się nie szczepi. Tak samo jak każdy prawak ma kolegę geja, który nie popiera LGBT.

I jak takich ludzi traktować poważnie?
#bekazfoliarzy #foliarze #antyszczepionkowcy #koronawirus #szczepienia
  • 90
@picasssss1: niestety nie wiem, nie znam się na tym. A wiedzieć chciałbym, bo ta masa obostrzeń i zakazów mocno denerwuje i chciałbym wrócić do normalnego życia.

bo nie dawno przechodzili I też mogą poczekać, aż bardziej potrzebujący dostaną.


@dziecielinapala: nie no spoko, takie wyjaśnienie to ja rozumiem i nic do niego nie mam. Tylko z ich opisów to nie jest powód, a powodem tych "kolegów lekarzy" jest strach przed szczepionką,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@CytrynowySorbet:
Kolejna sprawa, nagle każdy antyszczep ma kolegę lekarza który się nie szczepi.

_Rozmawialiśmy z dyrektorami kilku szpitali i przychodni na Pomorzu. W większości placówek szczepić chce się nie więcej niż 40 proc. pracowników.

- Zgłoszenia cały czas są zbierane, ale zainteresowanie szczepieniami nie jest duże. W tej chwili zgłosiło się około 1/4 pracowników - mówi dyrektor szpitala z północnej części Pomorza
_
Normalne szczepionki testuje się 15 lat, więc nie ma mowy żebym wstrzykiwał sobie tego Cyberpunka Szczepionek.


@Antyradek: W sumie racja. Lepiej potestujmy sobie długofalowo koronawirusa na jeszcze większej populacji zarażonych. Zmarło dopiero milion osób, poczekajmy tak do pięciu milionów bo może się okazać, że szczepionka wywoła jakieś bardzo niebezpieczne skutki uboczne.