Wpis z mikrobloga

Cześć, mam pytanie jaką ofertę internetu na kartę najlepiej wybrać. Sytuacja wygląda tak że moi dziadkowie mieszkają na wsi i używają internetu mobilnego, sprawdzaliśmy zasięgi różnych sieci komórkowych i najlepiej wypada T-Mobile z prędkością około 18Mbps, Orange i Play trochę gorzej ale podobnie, inni mają koło 5 a Plus nawet nie wyciąga 1Mbps. Dziadkowie dosyć aktywnie korzystają z internetu a szczególnie z YT i ostatnio netflixa więc limit szybko znika. Obecnie korzystamy z oferty GB po doładowaniu i płacimy po 50 zł. Teraz jest oferta darmowy internet na święta więc podpinamy telefony do telewizora i mamy kilka dni bez limitu ale to tylko do 04.01.21. Może są jakieś korzystniejsze oferty o których nie wiemy albo może ktoś doradzić jak małym kosztem zwiększyć limit? Umowa odpada bo w przeciągu 6msc pod domem będzie światłowód.

#tmobile #orange #plus #play #internet #nakarte
  • 6
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Adix435: T-Mobile najszybszy, bo nie ma ciekawych ofert na kartę.

https://www.t-mobile.pl/c/internet-na-karte/

Nie wiem jak wyglądają ceny pakietów internetu, ale bonusy za doładowania są cienkie. Możesz też wziąć internet mobilny 30gb w umowie na 6 miesięcy bez urządzenia.

Imo, lepiej wziąć internet domowy od Orange, jak dobrze pamiętam, to bierzesz na ich stronie internet domowy, pokazuje się informacja że nie ma światłowodu w twojej okolicy i dadzą ci LTE na te 6
@Adix435: Jeśli na kartę, to polecam ten starter - dostaniesz w nim dwa darmowe pakiety:
30 GB ważny 15 dni,
30 GB ważny rok - o ile w ciągu tych 15 dni doładujesz konto za minimum 30 zł.
W więcej info w regulaminie

Poza tymi pakietami, przy każdym zasileniu konta, wpadną Ci dodatkowe GB, np.:
- doładowanie 30 zł = 15 GB / 30 dni + darmowe socjale media
w t-mobile na kartę jest dobra oferta L, gdzie masz 30 GB neta z super jakością filmików video, 30 zł, nic nie trzeba dokupować w trakcie, nigdy mi nie zabrakło, a korzystam dużo, polecam
via Android
  • 1
@Gix1 próbowaliśmy usługi Supernet Video ale niestety u nas jest tak że karta SIM jest w routerze mobilnym i telewizor jest podłączony do routera i mimo że Netflix czy YT ma nie zmniejszać pakietów danych to działa to tylko w telefonie przy oglądaniu przez aplikację. Udostępnianie internetu do innego urządzenia normalnie zmniejsza limit :(