Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 79
Jest pandemia a ty zamawiasz z sieciowek zamiast wspierać lokalne restauracje które upadają przez obostrzenia.

No więc zamówiłem z lokalnej burgerowni w promocji 1+1 na uber eats xD. To co na, zdjęciu według ceny jest warte 26 złotych

Czuje ze jakbym zamówił zestaw z drwalem to byłbym bardziej najedzony niż 2 takimi burgerami.

Sos bez smaku, mięso niedoprawione, lekka podeszwa. Bułka jak z biedronki

No cóż
Mała łyżka do herbaty dla skali

#fastfood #burger #koronawirus #mcdonalds
OCIEBATON - Jest pandemia a ty zamawiasz z sieciowek zamiast wspierać lokalne restaur...

źródło: comment_1609256587BY8jE31iSGYvOrd5rYnZP3.jpg

Pobierz
  • 19
@OCIEBATON: a ja znam taką burgerownię co zrobią ci burgera lub jak kto woli kanapkę w bułce z mięsem i innymi dodatkami za 5 zł i najesz się nim tak, że w takim mcdonaldzie 2 razy tyle trzeba byłoby zapłacić
@OCIEBATON: od kiedy jest korona, każda sieciówka stara się jak #!$%@?. Z pizzy hut ostatnio przywieźli mi pizzę w 20 minut, gorąca, w opór sera i pepperoni
W mc donaldsie bez zarzutu, w kfc jak dali mniejsze stripsy to było ich więcej niż zamawiałem

A #!$%@? wziąłem kebsa z fancy lokalu - #!$%@? sosy, włożyli pomidory których miało nie być, przyjechało zimne.. Burger z burgerowni to samo, zapomnieli frytek i dali
a poza tym robienie świętości z małych burgerowni, to żart. Przynajmniej u mnie w mieście na 10 takowych tylko jedną da się odwiedzić i nie zawieść. Od pozostałych 9 lepszy jest mak.


@react95: To w sumie mega dziwne, bo jako osoba uwielbiajaca streetfoot stwierdzam, ze 9/10 jest lepszych niz mak, w ktorym aby sie najesc trzeba wydac 40zli #!$%@? 2500 kcal