Wpis z mikrobloga

Macie makijaż permanentny? Mam na powiekach (zagęszczenie linii rzęs + wyciągnięcie kreski jak eyelinerem) i na brzegach metodą włoskową i jestem MEGA zadowolona - bolało ale efekt warty bólu. Kminię jeszcze nad ustami ale chyba nie warto bo efekt jest bardzo subtelny, tym bardziej że będę jeszcze uzupełniać kwas w ustach (mam 1 ml ale dopakuję jeszcze z 0,5-1 ml) więc to może się ze sobą „gryźć”.

#pytanie #rozowepaski #pytaniedorozowychpaskow #makijaz #rozowypasek
  • 73
@blond_lok: @panpudzian5: Przed zabiegiem nakłada się na skórę znieczulenie w formie kremu, na powiekach Pani mi przytrzymała znieczulenie dłużej bo wiadomo - żeby nie mrugać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Brwi dałam radę na poprawce na żywca xD Nie powiem, hardkor, ale porównując do robienia ust kwasem hialuronowym POD ZNIECZULENIEM - usta bardziej bolą, dużo mocniej i dłużej (kilka dni). Plus po tym „tatuażu” człowiek w miarę
@jatylkozapytac: A jaki czas już masz? Ściera Ci się jakoś? Z tego co czytałam to brwi się bardziej wycierają ale mogę się poświęcić na poprawki co te 2-3 lata.

Usta (przynajmniej mnie) BOLAŁY FEST. Zabieg trwał może z 5-10 min ale były to najdłuższe minuty w moim życiu - a jestem generalnie połamańcem https://www.wykop.pl/wpis/46967673/zbieram-swoja-dokumentacje-medyczna-by-miec-z-czym/ więc wiem co to ból.

Na początek chciałam dać w usta 2 ml ale Pani się nie