Wpis z mikrobloga

Z nowym rokiem nowym krokiem...
Jest ktoś zainteresowany pracą w Danii? Kraju ktory regularnie okupuje top3 w rankingach najszczesliwszych ludzi i jakosci zycia? Praca w nocy, 32-35h w tygodniu, 6 dni pracy (w dni robocze max 5h, w weekendy max 6h) jeden wolny. Umowa dunska ze wszystkimi benefitami. Wymagane prawo jazdy i chęć do pracy, język duński (a nawet angielski) nie jest wymagany. Praca to kurier na akord, na zewnatrz, po nauce ktora zajmuje zazwyczaj ok 1 mc (oczywiście płatne) zarobić mozna nie mniej niz 12500 dkk (jakies 7500 pln na lape, ja po 3mcach zarabialem juz tylko wiecej, - z czego odłożyć można nie mniej niż 4000 pln po odliczeniu mieszkania i jedzenia). Dostarczamy gazety, czasopisma i lekkie paczki. Mozliwosc prac dodatkowych, wtedy oczywiscie pensja wyzsza, bywa ze i 50 lub 100% wiecej niz podstawa. Firma zalatwia formalnosci a nawet zakwaterowanie na poczatek i jakąś rozsadna pomoc typu transport itp. Prosilbym o niepisanie do mnie skrajnych konserw prawakow i nacjonalistow. Tu nawet nie chodzi o mnie, ale zle bedziecie sie czuc w tym lewackim (k)raju. Lewaki, centrysci i umiarkowane konserwy zapraszam.
Polecialo u nas sporo osob za rozgrywki personalne, teraz znów dwie osoby wrocily do PL i mamy braki.
Dodam że dwie osoby już przyjechały po pierwszych dwoch ogłoszeniach i zostają w Danii. Pierwszy pomimo niewygórowanych środków finansowych, które zabrał, został odebrany z lotniska, miał zapewnione spanie i jedzenie, pomoc przy formalnościach w duńskich urzędach, transport do pracy, aktualnie jest już na swoim. Potrzebujemy kilku osób. Z racji tego że pracuję w nocy, nie zawsze mam czas odpowiedzieć, ale odpowiem najszybciej jak to możliwe. Preferuję po pierwszych pytaniach kontakt telefoniczny (whats app viber czy tam messenger lub inne skype). Mogę także podesłać filmik który nakręciłem w pracy, żeby pokazać na czym polega robota.
Duńska dziewczyna oczywiście dla atencji ;)
#praca #dania #pracujzwykopem #pracbaza #emigracja
Pobierz
źródło: comment_1609275841lwRRALmq4G0LD7n78PJtaH.jpg
  • 11
@Walenciakowa: Miałem tu kiedy takiego kolegę Karola ze Śląska co z cała rodzina gazety tu rozwozili w tym Twoim dao.dk. Karol wprawdzie doszedł do brygadzisty w tej firmie ale jego brat i znajomi jednak odpuścili po czasie. Robota dobra dla zdesperowanych osób i takich co potrzebują jakiejkolwiek roboty żeby ogarnąć sobie start w Danii ale tak naprawdę to ta praca to straszny #!$%@?. No i auto sobie musisz trochę zajechać jeżdżąc
@Walenciakowa: Wypłata super ale raczej z frivalgsaldo ;) praca tez nie jest zła jednak polecam Ci poszukać czegoś bardziej stabilnego. Poza tym stawki nocne powinny mieć dodatek ponad 40 dkk do godziny czego w dao nie ma. Dlatego uważam ze jak na start praca jest super jednak polecam Ci szukać czegoś bardziej opłacalnego i stabilnego
Nie. To pensja netto oprocz tego dao placi 2 filary emerytury feriepenge i co tam trzeba. Zwroc jednak uwage ze to grudzien ktory w kurierce jest szalony. I oprocz tego polroczne wyrownanie. Zgadzam sie jak najbardziej z tym ze mozna to potraktowac jako robote na poczatek. Ale to dla tych, ktorzy znaja jezyk.