Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
#mocnyvlog

Zamówiłem w święta 2 zestawy z BK gdyż UberEats miał spoko promocje, -15 funtów przy zamówieniu.
Wybrałem zestaw Royal Chicken I Double Whopper + frytki i napoje. Całość wyniosła mnie 6 funtów (3 różnicy + 3 jakiś opłat bo zestawy kosztowały z 18 funciakow)

Panowie, ale to była #!$%@? w porównaniu do burgerów które sam robię wyglądające jak potrójne Whoppery... Koszt własnych burgerów to też jakieś 20 funtów - 10 za mięso, bułki, sosik, cebula i całość zamknie się w 20gbp. Może jak miałem te 15 lat McD i BK było fajne ale mając 2x tyle i jeśli muszę tam zjeść wybieram najtańsze kanapki bo wszystko tam wypada drogo a smaku brak - lepiej się przejsc do Subway.

Sytuację ratuje koszt - 6gbp i pod dom bo za te 18 funtów dałbym sobie dożywotniego bana na fasty z BK, McD i innych

A nasz, twórca GrubyvLog je je codziennie, zawsze podjarany, w domu inne rzeczy typu "mikrofala i na fulla" to chyba ma wypalone kubki smakowe i je to co widzi na obrazku a nie jak smakuje

Dziś na test wpadnie tortilla z bigosem, stej tiuned
Chilli_Heatwave - #mocnyvlog

Zamówiłem w święta 2 zestawy z BK gdyż UberEats miał sp...

źródło: comment_16095673328DX9dhUylmmAVwsDKxkKIB.jpg

Pobierz
  • 18
@Chilli_Heatwave: Idź do pierwszej lepszej burgerowni. Te sieciówki (MD, KFC, BK itp.) mają zawyżone ceny, a ich produkty nawet się nie umywają do zwykłych restauracji z burgerami. Niejednokrotnie jest taniej i smaczniej, a do tego wspiera się lokalny rynek, a nie korporacje. Ale tłumy oczywiście są w makach...
@Krawcowy: lakiju! no ja z dzieciakami idę od zera - choć bułek robić mi się nie chce - co zresztą muszę przyznać pragnę zmienić! za to robię sosy sam czasami.
@Dymacz997: ja mam w #!$%@? wspieranie . Jem to co lubie , ubieram to co lubie i co mi się podoba. Mi się produkt musi podobać a nie czy go Niemiec robi czy Polak . Chodzę w butach od nike bo mi sie podobają i dla mnie są wygodne i tylko to mnie interesuje nic po za tym