Wpis z mikrobloga

@Clermont: Niedźwiedzki i ekipa było tak skrzywieni, że doprawdy trudno było to usprawiedliwiać. Top wszechczasów a na nim żadnego Jacksona, żadnej Madonny jeden Prince i 8 U2, 6 Queen...
@siona: @Sl_w_k_1: Wszystko już na temat tego kuriozum zostało powiedziane. Grupa boomerów robi coroczny ranking, żeby poklepać się po plecach i utwierdzić w przekonaniu, że wszystko, co dobrego przydarzyło się muzyce rozrywkowej, to gitarowe brzdąkanie w latach 70-75.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Clermont: bo Ci którzy mają gust po Niedźwiedziu to dalej trójki słuchają. Jak sugerujesz gustu nie naprawią, jedynie narazie liczą spadki słuchalności. Ale stare pryki przecież zniszczyły te radio.
@Clermont: zarazem masz sporo racji jak i oni też - co nie zmienia faktu, że jest tak jak mówisz - monochromia pełna

nie nazwał bym ich jednak boomerami - to zwykłe oldboye vel dziadki są! oni pod 70 lecą
@quintic: Eska, Zetka i RMF to typowe radia rozrywkowe, bez aspiracji takich jak Trójka. Oni sami i ich słuchacze wiedzą, że to coś łatwego. Prosty pop też musi mieć swoje miejsce w muzyce.
W kebabowniach i burgerowniach też jemy częściej niż w wykwintnych restauracjach i nic strasznego w tym nie widzę. Problem będę miał, kiedy gwiazdkowa restauracja zacznie podawać schabowego z ziemniakami na 30 sposobów i mówić, że nic lepszego w
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@Clermont: Odniosę stwierdzić e do muzyki puszczanej w RMF, Zet i tym podobnych stacjach komercyjnych.
Tak, jestem wychowany muzycznie przez trójkę, ale jeszcze przed erą Niedźwiedzia.
Trójka uformowała mój gust muzyczny, pozwoliła mi na poznanie naprawdę szerokiego spektrum muzycznego. Zaczynając od lekkiego popu po ciężki hard rock. Ale i country, italo, Francja i inne, muzyki typowo rozrywkowej. Do tego dochodziły koncerty muzyki poważnej i jazzu. Trzy kwadranse jazzu prowadzone przez Jana