Wpis z mikrobloga

#donislawdev <-- Obserwuj (#ozdajo kod Steam 40zł + gothic + skyrim)

Hejka, niedawno wystartowałem ze swoim kanałem YouTube/blogiem, z tej okazji robie #rozdajo Do wygrania karta podarunkowa Steam o wartości 40zł + Kod Steam do gier: ELDER SCROLLS V 5 SKYRIM i Gothic trylogia (1,2 +nk, 3). Wystarczy zaplusowac wpis i bierzemy udział w rozdajo, oczywiście zachęcam też do obserwowania mojej osoby na Wykopie.

Mój najnowszy film/wpis jest na temat zysków z gier mobilnych, dziele się statystykami z pobrań/zysków i innymi rzeczami:
Wpis na blogu
Zapraszam do subowania kanału

^^ Filmy na kanale są dostępne tylko w języku angielskim, ale są też polskie napisy, dodatkowo taką samą treść można znaleźć na moim blogu. Co do karty Steam, to będzie potrzebne dodanie mnie do znajomych (przez 3 dni). Wyniki rozdajo w niedziele/poniedziałek.

#rozdajo #gry #gamedev #rozdajosteam
  • 15
@Cenwargh:
Uczyłem się sam, o poradnik może być ciężko/zależy, co chcemy tworzyć. Jakbym chciał dzisiaj stworzyć grę, to wybierałbym między:
- Unity
- Unreal
- Godot

Polecam mocno poradniki od Unity + dokumentację, najlepiej jest robić własne projekty (nawet bardzo małe) i w ten sposób nauczymy się ogromu rzeczy. Oczywiście, sam jestem wciąż początkującym, są to tylko luźne przemyślenia.
Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-}

@PysznyBurger:
Chyba jakoś pół roku
@DonislawDev: bardzo dobra robota!Twórz gry na podstawie zdarzeń znanych każdemu polakowi a zarobisz dużo więcej.Na przykład na myśl mi przyszło np. taka postać szumowskiego czy sasina w roli pacmana zjadającego hajs podatnika.Niby głupota jednak jestem pewien, że pobrań miałbyś znacznie więcej dzięki temu.Powodzenia, imponuje mi Twoja niezłomność za którymś razem rozbijesz bank.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Aquamen:

Dzięki, była już jedna gra o Wykopie( ͡° ͜ʖ ͡°). Ten Pac man z Morawieckim, widzę w tym potencjał( ͡° ͜ʖ ͡°). W sumie w mojej najnowszej grze jest masa takich ukrytych rzeczy.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-}

@DonislawDev: tu uważaj, albo po wydaniu ustaw sobie budzik na 4:30 to jeszcze kawę wypijesz ( ͡° ͜ʖ ͡°
Losu, losu. Losowanie zostało zakończone. W celu odebrania nagrody
@LordeQ --> Skryim V (proszę odblokować PW)
@Ryptun --> Gothic
@Yuutsu --> Steam 40zł

A i bonusowo dorzucam klucz do Gothica dla @PysznyBurger

Jeśli ktoś ma zablokowane Prywatne wiadomości, to proszę je odblokować w ustawieniach, inaczej nie mam jak wysłać nagrody + proszę napisać do mnie po odblokowaniu PW. Do reszty osób za 5-10 minut dojdzie PW.

Dziękuje wszystkim za plusowanie :-}