Wpis z mikrobloga

@NewsKanabis: po Polsku chodzi po prostu o kanna. Ten news jest napisany tak, zeby wywolac sensacje. Po pierwsze kanna jest pierdyliard, a bylo jeszcze wiecej. Kiedys kanna bylo w miare okej, teraz sa bardzo nie okej.

Pomijajac, ze uzaleznienie od kanna jest prawie takie jak od opio, to jednak i tak dawka stanowi o tym jak to zadziala. Sa dawki wzglednie bezpieczne, potencjalnie niebezpieczne i te zagrazajace zyciu.

Nie jest powiedziane
@hempmont: Syntetyczna Marihuana czy też Syntetyczne Cannabinoidy to nic innego jak dopalacze, ona po prostu ma taką nazwę marketingową, bo dopalaczy już nikt nie chce kupić. Najnowszymi dopalaczami jest susz CBD dostępny w setkach sklepów stacjonarnych w całej Polsce. Polska Policja jeszcze nie odkryła że rynek dopalaczy nazywa się teraz susz CBD ale za granicą już się zorientowali:
Susz CBD Spryskany Syntetycznymi Cannabinoidami: https://dutchseeds.pl/susz-cbd-spryskany-syntetycznymi-cannabinoidami/
Uwaga Na Susz CBD Zawierający Syntetyczne
@crystalmethh: Nie można porównywać konopi uprawianych nawet na sztucznych nawozach z syntetyczną marihuaną-cannabinoidami, czyli dopalaczami. Marihuana uprawiana na chemicznych nawozach nawet w najmniejszym stopniu nie będzie tak szkodliwa jak syntetyczne cannabinoidy (dopalacze). A tak na marginesie, warzywa z supermarketu to dopiero są sztucznie pędzone!
@hempmont: Wiem coś o tym rynku konopnym. Sprzedają bo nikt tego nie kontroluje, sprzedają nawet marihuanę, która ma więcej THC niż 0,2%. Policja kiedy przychodzi do takiego sklepu to chce tylko faktury za ten susz oraz analizę laboratoryjną. Ale niestety Policja bystrością nie grzeszy i nie sprawdza jaką datę i na jaką partię suszu jest badanie laboratoryjne na zawartość THC, nie ważne że badanie było na inną partię a w sprzedaży
@NewsKanabis ale warzywa to zdrowe jedzenie, a marihuana to straszny narkotyk i nie wiadomo co dilerzy z tym robią, ja np. słyszałem do szkło dosypują i sobie młodzi ludzie rozpruwają pęcherzyki płucne. Nieładnie takie coś promować, zgłaszam do administracji.
@crystalmethh: My promujemy informacje, które mówią o tym "że coś jest bardzo szkodliwe i jest dopalaczem", informujemy "o tym że marihuana od dilerów to świństwo, którego należy się wystrzegać". Więc co użytkowniku crystalmethh chcesz zgłosić, że uświadamiamy ludzi co jest złe. Czegoś tutaj nie rozumiem.... pozdrawiam