Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wykupilem dostęp do #tb7 by korzystac na #kodi ,ale zadnych dodatkowych źródeł nie wyszukuje w fanfilm . Włączyłem zrodla tb7 w ustawieniach i by tylko wyszukiwalo w real. Nic to nie dało. Jakies pomysly? Ps. Wiem ze mozna wyszukiwac przez dedykowana apke ,ale.mi chodzi by byly w fm.
  • 29
@nieznamysiee powinno działać xD

Jeśli wiesz jak działają wtyczki takie jak fanfilm to powinieneś wiedzieć, że zależy to od stron na których te zrodla są, jeśli nie ma zrodla nawet które obsługuje tb7 to ich nie będzie no bo skad. Zatem przychodzi z pomocą wtyczka do tb7 z naszego repo, ktora przeszukuje zasoby wczesniej dodane do tb7.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodiwpigulce_pl: podasz mi przykład filmu bądź serialu który wyszuka przez fanfilm korzystajac z tb7. Bo polecasz korzystac z tb7 z ff i narazie nic.to nie daje . Sprawdzilem 3filmy 2seriale i zadnych korzysci z spiecia objga. Tylko oddzielne wyszukiwanie przez dedykowana wtyczkę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@archi3: ale.wiem to tylko.chcialem miec to razem w jednym a o outpost wspomnialem dodatkowo hdzie sam fanfilm nie znajduje choc przeszukuje zrodla alltuba a oddzilny dodatek juz tak . I teraz kilka rzeczy ogladam przez dedykowany inne z fanfilmu ktory fajnie sie z zgrywa z bibloteka.bo pokazuje jak.dochodzi odcinek, a teraz musze jak pokaze fanfilm lub inny scrapper dorany do.bibloteki ze cos wyszlo szukac w innej wtyczce.rozumiecie o co mi chodzi?