Wpis z mikrobloga

Najlepsze wspomnienia z cs:go ? Ja właśnie siedzę sobie, popijam drinka i wracam wspomnieniami do IEM Katowice. Wracam do czasów jak się siedziało i czekało na Majora. Wracam wspomnieniami do tego jak złożyłem kompa za 6k i monitora 144hz ( i obowiązkowo mysza zowie fk1 XD) żeby tylko pokazać kolegom, ze jestem kozakiem i chce grać na poważnie XD (global elita była grana). w marcu dobijam do 30 lat i teraz miło mi się o tym myśli. Wcześniej liczyło się to ile mam fps w grze, teraz najwazniejsze to kupić zgrzewkę wody do domu, zgrzewkę soku i zatankować auto. Pomijam takie rzeczy jak utrzymanie z narzeczoną mieszkania bo to są tzw koszty stałe XD jak to pisze to ze sto razy przesunąłem POV Snaxa „the big Apple and snax is hungry” jak to wszystko przemija.. masakra. Pozdrawiam Was i mam nadzieje, że kiedyś znowu przeżyjemy takie emocje jak na finałach majora ! (Ale to już niestety nie będzie w cs:go) #csgo #zalesie
  • 6
@KapzkutowyKutodaktyl: o tak, ja pamietam jak jeszcze wtedy siedziałem w jakiejś gowno pracy gdzie nie było mnie stać na monitor 144hz i skupowalem na olxie stare crtki które kręciłem do granic i starczały tak na 3 miesiące. Codziennie praca 9-17, godzinka snu i grane cała ekipa do 2-3 w nocy, a teraz nawet jak chce rekreacyjnie zagrać w niedziele to nie ma z kim (,)