Wpis z mikrobloga

Mirki błyskawiczne #rozdajo

1. Wklejasz śmiesznego mema najlepiej o tematyce #audio #gry w komentarzu
2. Mireczki plusują
3. Czekasz do jutra, masz najwięcej plusików wsród komentarzy (zwycięzca może być tylko jeden) pod tym wpisem, dostajesz voucher (wybierz sobie jeden z poniższych a/b/c/d/e):

a) #spotify (60 pln), b) #netflix (60 pln), c) #xbox #gamepass ultimate (1 miesiąc), d) #playstation PSN (50 pln #ps4 #ps5), e) #steam wallet (70 pln)

Dodatkowo dwie osoby wylosowane za pomocą #mirkorandom lub #mirkolos mogą wybrać pomiędzy f/g:

f) steam wallet (25 pln), g) spotify (20 pln)

Wysyłka w wiadomości prywatnej (jutro, o tej samej godzinie), więc zwycięzcy niech zadbają o odblokowane PW. W przeciwnym razie kod przejdzie w ręcę innego dobrego mireczka lub mirabelki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A jak masz dużo czasu to możesz obejrzeć prototyp mojej podstawki na #słuchawki i zapisać się przed startem kampanii na serwisie Kickstarter. Gdy kampania wystartuje, każde zamówienie/wpłata na KC z kodem "wykop" (po wpłacie, ankieta z KC z miejscem do wypełnienia danych do dostawy i kodu przychodzi po pewnym czasie) zostanie specjalnie potraktowane małym upominkiem () A jak jeszcze Ci mało to poczytasz więcej o produkcie na mojej stronie


Mój #smiesznypiesek testujący przyszły produkt pozdrawia ʕʔ

PS
Jeśli nie chcesz kodu to wskaż schronisko któremu mam pomóc - potwierdzenie przelewu gwarantowane.

PPS
Jeśli mirkorandom do tego czasu nie zacznie działać to losowanie będzie polegać na losowym scrollowaniu i tam gdzie zatrzyma się myszka - to te osoby będą szczęśliwcami (_ )

#kickstarter
neederland - Mirki błyskawiczne #rozdajo

1. Wklejasz śmiesznego mema najlepiej o t...

źródło: comment_1609671920TCRJb2Kippyuk0Pb7vX06j.jpg

Pobierz
  • 23