Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 20
Nie ma chyba większego koszmaru niż opieka nad trójka bombelkow: 2 swoje i siostrzenica. 1,5 roczny syn nie potrafi usiedzieć sekundy w miejscu i nie można go spuścić na sekundę z oka, córka 3,5 lat ciągle o coś ma pretensje i się bije z bratem, siostrzenica to 8 letnia buntowniczka. Weź je wszystkie ubierz, zrób im jedzenie, zapewniaj rozrywkę. Krzyk 'tata!!!' słyszę 5 razy na sekundę. I tak cały dzień...

#zalesie #rodzicielstwo #ojcostwo #tatacontent
  • 35
@pablo397: Chlopie u mnie jest połaczenie ossamy z cheki chanem, mlody 3 lata młoda 5 lat połaczenie ich otwiera wrota do destrukcji :D rizumiem Cie doskonale

Czas Apojalipsy i czucia o poranku zapachu napalmu :D
@pablo397: wystarczy pobawić się grzybki. Lepisz takie z plasteliny/materiału, którego najmłodsze nie zeżre, chowasz po mieszkaniu i mówisz, że jest o 1 więcej niż w rzeczywistości, kto znajdzie najwięcej ten wygrywa coś naprawdę ekstra, ale mówisz, że jest ich X+1 i jeśli nie znajdą się wszystkie to nawet mają Ci dupy nie zawracać, bo nagroda przepadnie na amen. Potem idziesz spać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@welin: próbowałaś grać w cokolwiek z 1,5 chłopcem, którego nie można na sekundę spuścić z oczu?

Jakakolwiek gra czy zabawa kończy się tym, że zabiera/wywala/niszczy klocki/zabawki siostrze i jest bijatyka, awantura i wrzaski. Jak skupisz chwilę na zabawie ze starszą córka to okazuje się że syn już biegnie walić klockami w telewizor, podlewa kanapę znalezionym kubkiem z piciem siostry, bije siostrę znienacka fletem po głowie albo przysuwa sobie krzesła i zwala
pablo397 - @welin: próbowałaś grać w cokolwiek z 1,5 chłopcem, którego nie można na s...

źródło: comment_1609747384FIDZevfdQpWIzfMSlh32ag.jpg

Pobierz
@pablo397 dziecko od momentu jak zacznie chodzić do mniej więcej 2.5 roku to jednak trzeba mieć jedno oko na wysięgniku i księgę zabaw pod ręką. Taki "angażujący otoczenie" wiek :) u mnie też często jest zestaw 11+7+2x2 więc wiem jak to jest ;)
W momencie jak nie dają rady bawić się razem kluczowe są oddzielne pomieszczenia i zajmujące zabawy :) Daj może młodzieży trochę garnuszków, łyżek drewnianych, sitko itd. może chociaż na