Wpis z mikrobloga

Siedzenie na wykopie chyba jakoś człowieka uodparnia na ten szajs xd

Wykop jest raczej szkodliwy psychicznie, ale w porównaniu z różnym syfem tu postowanym to antyszczepy to czasem małe piwo :D


@Gavilar:
Ale wiesz, my to sobie na wykopie śmieszkujemy. Mało kto wykonuje poważną pracę, skupiony wysiłek aby napisać coś z "grupy ratowania poziomu".
Wiec bzdury nas nie bolą.
Gdybyśmy zaczęli faktycznie edukować za pomocą wykopu i w odpowiedzi byś dostawał
@aircod: Wydaje mi się, że te większość komentarzy antyszczepionkowych to zasługa botów. To nie mogą być ludzie. Każdy komentarz ma podobną, powtarzalną strukturę i podobny przekaz. Myślę, że dobrym pomysłem byłoby stworzenie coś w podobnym stylu tylko z narracją pronaukową. Dobrym pomysłem byłoby też systematyczne składanie petycji przez nasz rząd do firm posiadających media społecznościowe o usuwanie takich treści i grupek jak to zrobili, np. w Izraelu i UK.
@NaczelnyWoody nie muszę się mierzyć z taką ilością komentarzy jak Naukowy Bełkot ale mi też psycha siada od tego jak czytam komentarze na np wykopie. Ilość absurdalnych teorii spiskowych, która tutaj wypływa jest przerażająca i mocno ma to wpływ na mnie i postrzeganie innych ludzi.
Zawsze wierzyłam, że ludzie z foliowymi czapeczkami to margines, który głośno krzyczy i dlatego go widać ale to jaki syf wchodzi z płomieniem na główną powoduje, że