Wpis z mikrobloga

@Siaa: Poczytaj sobie, ale nie na stronie gabinetu co to wykonuje. Temat dość rozległy a wydaje mi się, że nagle Ci się przywidziało i jeb idę korekcję robić.
@schreder: Wczoraj byłam po okulary i po prostu zaczełam czytać o innych możliwościach (soczewki, laserowa korekcja) i chciałam zapytać i poradzić się kogoś kto przechodził przez to, bo w internecie można wyczytać różne rzeczy...
@Siaa: dobra poczytaj sobie po prostu na forach itp. Ogólnie sama operacja może nie boli, ale mnie obrzydza. Poza tym część osób (pewnie bardzo mała) widzi po zmorku wokół świateł łuny więc o prowadzeniu auta można zapomnieć. No i wada wraca czasem (jeśli dobrze pamiętam). Ogólnie i tak Ci nie zrobią badania jeśli się okaże, że wada zmienia się jeszcze. Ja tam noszę okulary i jak będzie 99,99% szans że wszystko
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Siaa: no wszytko kwestia gustu, ja osobiście mam straszną słabość do okularnic i wiem że nie jestem sam :P A percepcja własnej twarzy zawsze jest zakłamana, także warto popytać o opinie innych :D
@Siaa: dwa dni temu też o to pytałem.
Mój brat robił w Wwa i mówi, że to najlepsza rzecz jaką zrobił, miał dużą wadę a teraz jedyne co jest negatywne to to, że czasem po wielu godzinach przed komputerem troszkę bolą go oczy. Ale wydaje mi się, że wiele osób bez korekty ma to samo...