Wpis z mikrobloga

Cześć, jestem na etapie poszukiwania Macbooka Pro M1 16gb ram i znalazłem na allegro aukcję, na której facet sprzedaje je za 5900 (cena rynkowa to około 7500). Pisze, że cena wynika z faktu, iż trzeba na sprzęt czekać około 21 dni. Czy macie doświadczenie z takimi aukcjami? Będę wdzięczny za pomoc
Link do aukcji:
https://allegro.pl/oferta/laptop-apple-macbook-pro-m1-16gb-256gb-space-grey-10087299289

#apple #macbook #technologia #zakupy #allegro
  • 12
@adik045: komentarzy na allegro mają trochę, nawet negatywy jakieś (właśnie o czasie wysyłki), generalnie jest jeszcze inny sprzedawca @CAR4VIP który na podobnej zasadzie działa na allegro (długi czas oczekiwania), przez co jest taniej, generalnie jeżeli Ci nie zależy na czasie, a na cenie to można się zastanowić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@adik045: kasy napewno nie stracisz, bo jest ochrona kupującego. Jedyne co ryzykujesz to czas, bo nawet jeśli po tych 21 dniach sprzedawca zawinie żagle i zniknie, to jeszcze trochę będziesz musiał poczekać na zwrot z allegro. Jeśli możesz sobie pozwolić na zamrożenie takich pieniędzy na jakiś czas, to myślę że warto, bo cena jest spoko
@adik045: zamówiłem od niego w grudniu Pro z M1 z 8 GB ramu (tylko, ze koleś ma dwa konta ogolnie, ja zamawiałem z konta „kompserwis” ale dane kontaktowe itp wszystkie te same) 21 dni roboczych mija w przyszły piątek - jak chcesz to się przypomnij to dam znać czy przyszedł ( ͡° ͜ʖ ͡°)