Wpis z mikrobloga

Czy mi się wydaje, czy gra trochę wali w #!$%@? ze znajdowaniem ciał przez wrogów? Już kilka razy miałem sytuację, że czyściłem arenę po cichu, chowając ciała do pudeł. Zdarzyło się jednak jedno z ciał zostawić w jakimś kącie, gdzie absolutnie nikt nie chodził i nie było możliwości, żeby ktoś je znalazł, po czym po kilku minutach dostawałem info o tym, że zidentyfikowano ciało.
Odczuliście coś takiego?
#cyberpunk2077
  • 15
@kizimajaro: Albo to ich nagłe obracanie się czasem, gdy chcemy ich podejść od tyłu w momencie, gdy dopiero co czymś odwróciliśmy ich uwagę. Trochę to wszystko psuje próby podejścia stealh, a ja na przykład nie za bardzo lubię wczytywać grę 5x w trakcie jednej misji, zwłaszcza, gdy mam poczucie, że to nie ja #!$%@?łem tylko coś w grze nie pykło.
@kaczek93: ja tam uznałem że nie zawsze wszystko idzie perfekcyjnie i olałem wczytywanie również przy zawalonych rozmowach czy questach. A zdarzyło się żałować kilku decyzji. No cóż, może następnym razem pójdzie lepiej. Niemniej żałuje ze dopiero teraz w tej grze obrałem takie podejście, jest dużo lepszy klimat. Poszło coś źle - trudno, może będzie szansa to naprawić
Albo to ich nagłe obracanie się czasem, gdy chcemy ich podejść od tyłu w momencie, gdy dopiero co czymś odwróciliśmy ich uwagę


@kaczek93: To mozna wytlumaczyc mechanika RPG - sa jakies testy skilli i statystyk w tle. Rozpraszasz kogos, ale sie nie wylaczyl i dalej ma jakas szanse, ze cos uslyszy. To tylko modyfikator do testu. Zwlaszcza jak Ty nie masz 100% szans, ze Ci wyjdzie wszystko. Ty zle rzucisz kostką,
@kaczek93: Często się bugują przeciwnicy np. Wykrywają nas mimo ze nie powinni, albo jest walka mimo ze nie ma z kim bo już się dawno skończyła, z dostrzeganiem nas i szukaniem gdzie ten efekt nie znika na czele. Jedną misję z wydostaniem zakładnika z fortu militechu przez to nie zaliczyło mi opcjonalnego zadania, a zabiłem tylko roboty dwa i może 3 przeciwników obezwładniłem, punkt opcjonalne został po czym po misji i