Wpis z mikrobloga

  • 20
Po minimodularze Sklep z zabawkami, czas na coś większego #lego ;) za późno zwlekałem z zakupem i z pewnych sklepów został tylko #empik Zamówiłem że świadomością, że pudełko w żaden sposób nie będzie zabezpieczone i tak też było. Rogi oczywiście wgniecone. Na szczęście w środku wszystko jest ok. Klocki czekają na luty, pewnie będę budował cały miesiąc :D
Pobierz
źródło: comment_1610022175jZQowoEkRNGnrxlpbiH2Wa.jpg
  • 26
@janusz_mustermann wiem, parę dni wcześniej był na al.to za 860, ale za długo zwlekałem. Wziąłem z empiku w tej cenie i z rozwalonym pudełkiem jako ostateczność, bo zdaję sobie sprawę, że zaraz go nie będzie.
@cr_7 nie chciałem stamtąd, empik wydawał się pewniejszy.
@janusz_mustermann: #rozowypasek kupił sobie ten zestaw, fajny. Jest dużo smaczków - dentysta, Elvis, kolejka, dziecko. Ogólnie polecam.
Minus to worki - niby 6 worków opisanych, a worków jest ze 30. Widziałem w recenzji Komisariatu Policji, że jest więcej worków - numerowali chyba do 10.
@Shen: Dostałem ten zestaw na urodziny w grudniu, a dopiero w ostatni wtorek skończyłem go składać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Składałem tylko wtedy, gdy miałem natchnienie do tego i łącznie zajęło mi to 6 wieczorów (w każdy wieczór składałem woreczki z danego numeru). Trochę żal mi było otwierać pudło, bo było w idealnym stanie, ale był to prezent, więc nie patrzyłem na to jak na inwestycję.
Zestaw
wiesz, jakie było moje zdziwienie? Ja najpierw wziąłem plac zgromadzeń a potem w pośpiechu na BF bistro


@janusz_mustermann: Akurat człowiek musiał się zainteresować po świętach to fajne zestawy wycofane ( ͡° ʖ̯ ͡°)
bistro wyleciało przed placem zgromadzeń?


@QBalu: 10260:
GERMANY 02 Feb 18 - 05 Nov 20
UK01 Jan 18 - 04 Nov 20
UNITED STATES 01 Jan 18 - 24 Nov 20

10255:
GERMANY 02 Jan 17 - 02 Jan 21
UK 20 Nov 16 - 02 Jan 21
UNITED STATES 02 Jan 17 - 23 Nov 20