Wpis z mikrobloga

@jaworiano: Hej, mam pytanko. Tez rozglądam się za Leonem tymczasowo bo budżet niewielki a wyglada dużo lepiej i wnętrze lepsze niż golf. Kupiłeś nowy z salonu czy używkę. Jaki silnik? To wersja Fr?? Chyba tak. Bo tak wyglada, masz duże navi czy małe?? Jaki silnik, ile dałeś PLN??? Wyglada super, kolor super, jak wrażenia z jazdy?? To jest cicho czy plastik wszędzie?? Wersja full led??
@stanley88: używany z 2018, 1.4 TSI (150hp), tak FR, wersja po liftingu także duże navi.
Co do jazdy to głównie mam porównanie z octavią z tym samym silnikiem, prowadzenie na pewno na plus dla leona.
wyciszenie nie jest na najwyższym poziomie, ale całkiem dobre audio jak na tę klasę samochodu to dobrze zagłusza:)
tak, full led.
jeżeli szukasz leona to polecam grupę na fb: "Seat Leon 3 Klub Polska"
na pewno
@stanley88 typie jak twierdzisz że Leon ma lepsze wnętrze od golfa to znaczy że nigdy w żadnym z nich nie siedziałeś xD ja też pojechałem po Leona bo ładny z zewnątrz, ale w środku dramat, plastikowy szary szajs, spasowanie jak z jakiegoś chińczyka, multimedia przerażająco słabe. Poszedłem obok obejrzałem Golfa 7,5 i już nawet do Leona nie wracałem, bo tak mnie zachwycił czarny środek, skóra, wszystko mięciutkie, multimedia kozak, fotele obszerne i
@Spider1919: #!$%@?. Wiadomo, że Leon to nie jest marka premium, ale mówienie, że seat w srodku to jest plastik a golf to jakies super eksluzywne auto to jakies uposledzenie.
Leon nie zawsze będzie tym tańszym, bo ceny teraz się nie różnią zbytnio - w zasadzie w ogóle.

Ja też miałem do wyboru Leona i Golfa (z salonu) i świadomie wybrałem Leona. Mam Leona z opcją full - co można było, to
@DodatnieUjemny: i jak tam Mirek, kupileś Cuprę? Przygoda z Leonem się skończyła? Mam obecnie Megane 3 GT180 w kombi i zastanawiam się nad czymś nowszym - chodzi mi po głowie Leon 1.4 TSI w kombi. Nigdy go nie rozważałem, bo co drugi zakręt je widzę, taki Passat2, ale faktycznie dobrze o nim piszą... Po latach wciąż polecasz?