Gorące dyskusje ostatnie 12h

 • odpowiedzi (18)

 • avatar

  Skoro 3 konkurencje jednej dyscypliny w wspinaczce są połączone w trójbój i można zdobyć tylko jeden medal, to proponuję połączyć 2137 wariantów w pływaniu w jedne zawody.
  #tokio2020 #heheszki

  odpowiedzi (21)

 • avatar

  Wskaż przedmiot/usługę/czynność do 300zł (może być też darmowa) która poprawiła na jakiejkolwiek płaszczyźnie komfort Twojego życia/bezpieczeństwo/zdrowie/prywatność itp.

  Kochani, od poprzedniego wpisu z tej serii nie minął jeszcze miesiąc ale wracam do Was nieco szybciej ze względu na odkrycie prawdziwego Game Changera.

  Zanim przejdę jednak do konkretów to parę słów dla nowych czytelników. Już od pół roku, regularnie rozmawiamy w tych wpisach o wszelkich możliwych usprawniaczach życia. W skrócie: polecam Wam rzeczy które wprowadziłem do swojego życia z tytułowego pytania i z czystym sumieniem mogę je polecić a w komentarzach nawiązujemy dyskusje z której rodzą się kolejne pomysły.
  Względem poprzednich wpisów chciałbym zastosować jednak małą zmianę – zamiast dwóch rzeczy którymi w każdym wpisie rozpoczynałem tę dyskusję od teraz będzie się pojawiał jeden przedmiot lub usługa która często będzie najbardziej udanym zakupem ze wszystkich dokonanych po zainspirowaniu się komentarzami z poprzedzającego wpisu. Pozwoli to zwiększyć częstotliwość a ja będę miał pewność że polecę Wam przedmiot czy usługę której jestem pewien na 101%.

  Do rzeczy, przedmiot który zakupiłem w ostatnim miesiącu i od razu wiedziałem że muszę się z Wami podzielić tym tematem to:
  Bokserki Bezszwowe – absolutny game changer pod względem wygody i komfortu. Cena – 20zł/szt.
  Kupiłem jedną parę na próbę a po przetestowaniu wymieniłem wszystkie bokserki na wyłącznie te bezszwowe.
  Słuchajcie, mam pewien dylemat – nie jestem pewien czy powinienem wrzucać tutaj link lub nazwę konkretnego modelu bokserek które kupiłem i polecam czy powinienem zostawiać „otwartą furtkę”?
  Nie chciałbym nadużywać Waszego zaufania które po tym pół roku jest bardzo duże patrząc na ilość informacji odnośnie zakupionych przedmiotów z poprzednich wpisów dlatego prośba abyście dali znać w komentarzu czy chcecie abym wrzucał dokładne nazwy i specyfikacje produktów które omawiam? Dodam tylko że to pierwsze które zamówiłem okazały się nieporównywalnie lepsze od zwykłych bokserek z sieciówek ale nie znam się na odzieży i nie wiem czy inne modele bokserek bezszwowych będą tak samo dobre.

  Jeżeli ten format Ci się podoba, jest dla Ciebie inspirujący lub czerpiesz z niego jakąś wartość dodaną to zostaw plusa aby widzieć kolejne wpisy z tej serii. Wołam plusujących!
  Aby być na bieżąco obserwuj również TAG AUTORSKI: #mirekmasterclass

  Dołącz do dyskusji poniżej odpowiadając na pytanie z pierwszej linijki tego wpisu.
  Pojawiły się też propozycje stworzenia formatu video-omawiania polecanych przedmiotów, jeżeli uważasz że to dobry pomysł albo masz inne przemyślenia co do tej serii to daj znać poniżej.

  Tagi dla zasięgu ale pamiętajcie że najlepsza inwestycja to zawsze ta w siebie, pozdro!
  #inwestowanie #inwestycje #gielda #nieruchomosci #gruparatowaniapoziomu
  pokaż całość

  odpowiedzi (146)