Wpis z mikrobloga

Kolejny przykład na to, że przynależność do neuropy jest ściśle powiązana z jakimś niedorozwojem, niekoniecznie fizycznym:

Mentzen WYRAŻA OPINIĘ o tym, co prawdopodobnie stanie się w przyszłości z największymi serwisami społecznościowymi. Ta droga komunikacji jest już na tyle rozwinięta i ma taki zasięg, że politycy z pewnością widzą jak ważne jest dla nich, żeby anonimowi pracownicy tych firm nie mogli kreować rzeczywistości. Rządy naturalnie starają się podporządkować sobie media i w jednych krajach jest to możliwe bardziej a w innych mniej, ale nie da się przewidzieć jak będzie wyglądała sytuacja w USA za 20 lat (warto wspomnieć, że małżeństwa homo są na świecie legalne od niecałych 20 lat!). Prawdopodobne jest, że władza w końcu będzie chciała to jakoś uregulować (nawet na zasadzie: brak moderowania polityków) lub nawet znacjonalizować.

Co zrozumiały wykopkowe lewaki?

MEMCEN CHCE NACJONALISRACJII FACEBOKA I TWITERRA!! AHHAAH PACZCIE JAKI Z NIEGO WOLNOŚCIOWIEC. ON BY CHCIAL TEGO ROZUMICIE? ROZUMICIE TO??

I zrozumiałym gdyby wpis opa dostał 30 plusów, bo prawdopodobnie tylu użytkowników wykopa ma dodatkowy chromosom. Niestety w momencie dodawania tego, tamten polubiło już 230 owieczek. Wartym zauważenia jest też fakt, że trzeci user ze screenu to jeden z dwóch spamerów Tyg0dnika Neur0pa (który muszą wykopywać spamlistą, żeby weszło na główną) - jeżeli przerasta go zrozumienie tego Twitta to wyobraźcie sobie jaką jakość merytoryczną niesie ze sobą to streszczenie z ostatnich 7 dni.

Nie dziwię się użytkownikom, którzy uważają neuropków za opłaconych trolli politycznych, bo to jest aż niewiarygodne, że można być takim tumanem. Neuropki! Nie walczcie z tym przekonaniem. To dla was nawet lepiej!

#4konserwy #neuropa #konfederacja #bekazlewactwa #neuropis
Pobierz shoananas - Kolejny przykład na to, że przynależność do neuropy jest ściśle powiązana...
źródło: comment_1610051399fmRMZ13H9WtrCAsEVYo0SG.jpg
  • 32
@shoananas: Oni wiedzą, spokojnie. Po prostu manipulują bo myślą że przeciętny użytkownik który tu nie zbyt często wstępuje przyjmie i uwierzy w ich narrację, a to już jest cynizm z ich strony. Wiedzą że nie uderzą w polityka ani nie przekonają tych co już tu siedzą od dłuższego czasu więc próbują wpłynąć na tych rzadziej aktywnych, podłe. Liczą na ich naiwność a to już obrazuje że są na tym samym poziomie
@shoananas gwóźdź w mózgu to masz ty i każdy twój polecznik w tym wpisie, nie dość że Mentzen zaprzecza samemu sobie, krytykując wolny rynek to sugeruje, MIĘDZY SŁOWAMI (TAK NIE WSZYSTKO ZAWSZE JEST WYPOWIEDZIANE WPROST), że nacjonalizacja to dobry pomysł, ja piedole 2021 rok i wyznawcy dalej tłumaczą słowa, jak nie Korwina to jego klona, tak żeby światopogląd się nie zachwiał

I jeszcze na oświeconego kreuje się gość co łyka wszystkie fejki
@shoananas: o, tłumaczyć krula już nie trzeba bo dziad ledwo żyje i głównie śpi w sejmie, więc teraz trzeba tłumaczyć się za innych szurów, których wyznajecie xDDDD
Zgodzę się, że Memcen nie napisał wprost, że chce regulować serwisy społecznościowe, ale wszyscy wiemy w jakim tonie napisał ten komentarz i jaki ból sraki mają wszystkie prawicowe szury jego kroju o to, że największe serwisy banują prawicowych, antynaukowych dzbanów. Piecze dupsko, bo najwięksi
@shoananas: jak zobaczyłem tamten wpis w gorących i go przeczytałem pomyślałem po prostu, że op to debil. Później spojrzałem ile osób to zaplusowalo i zrozumiałem, że problemem dzisiejszych czasów nie jest żadna dysproporcja społeczna czy inne wymyślne tematy. Największym problemem jest czytanie ze zrozumieniem i analiza tekstu