Wpis z mikrobloga

No i odechciało się grać, czyszcze DHQ dla low lvli a upośledzony Endzelo wpada żeby mnie sklepać ze swoimi parcelami XD
Miło było ale #!$%@?ć.

INB4 padł i się spłakał - straciłem jakieś 10% i 7cc a mam jakies 1kk więc to nie to misiaczki

pewnie jeszcze zaloguje postać w depo czy coś ale już mi się odechciało.

Endzelo itp nie komentujcie nawet, po tym co pokazaliście bym odinstalował te gre XD

Nie gram bo nie mam z kim, bobo się nie chce bić a nikt więcej nie umie, expić żeby patrzeć na lvl to nie dla mnie xd
#wykopots
Pobierz
źródło: comment_1610053917RBsZ2njW3o3Jr2vFID9l1P.jpg
  • 30
@szpecek: Tak, popłakałem się bo padłem xD przeczytaj wpis to się dowiesz dlaczego nie zamierzam już grać na tym otsie.

Racja, wyzywalem, ale jedyną osobą którą na tym otsie wyzywałem był Proszklo, Exodan I Endzelo. I to zresztą pół żartem pół serio, jedyna osoba którą zabiłem odkąd ots powstał to Sroka któremu zresztą od razu oddałem siano za aola xD
Pomagałem low lvlom, dziś zresztą dałem Nimu zao legi za frajer.
@Tfor:

Ale przeciez Woify to nie prawdziwy Wolfy i każdy to wie na serwerze.

czyszcze DHQ dla low lvli a upośledzony Endzelo wpada żeby mnie sklepać ze swoimi parcelami


No to ktoś ma schizofrenie chyba. Albo dzieli konto ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo trolluje każdego od początku i robi dramy by serwer szybciej padł.

Sroka pewnie niechcący zginął, tak samo niechcący WubWoofWolf prawie został #!$%@? w drodze
@Amasugiru: Ale Ty upośledzony jesteś? Woify to nie ja. Ja mam Nick Wo ify. WubWoofWolfa, zaznaczyłem bo mnie bił wcześniej. Sroke zabiłem specjalnie i o tym nawet zrobiłem wpis, od razu oddałem mu 30k i przeprosiłem, spytaj go jak chcesz xD
@Amasugiru: Przecież on nie jest Woify, tylko Wo Ify, więc jaka schizofrenia? To są dwie różne osoby, Woify mu #!$%@?ł nick, więc WolfSky od poczatku gra jako Wo [spacja] Ify (obecnie Endzelo costam).

Więc jak kogoś zabija Woify, to nie Wolfy tylko ktoś inny.....

Więc jak wrzucasz jakiś screen z death listy, że ktoś padł od gracza "Woify" na 43 lvlu, no to nie zabił go @WolfSky, tylko podszywacz.
@Tfor: Śmierci podane na screenie to osoba, którą zabiliśmy. Ta sama osoba "czyściła DHQ noobom" i ta sama osoba się spłakała w poście, który komentujemy razem.

No i to jest Wolfy xD