Wpis z mikrobloga

Jak niebezpieczne są fejk niusy można idealnie ocenić po ostatnich 2 dniach na wykopie.

Fejk o dosypanych 100k głosach Bidena został wyjaśniony niemal natychmiast, a jednak nie ma dnia na mikroblogu, żeby jakiś szaraczek się nie spruł, że w #usa oszukujo. Wiele kucykow jak @LibertyPrime czy @L3stko robią to pewnie celowo, takie jest modus operandi prawactwa - sianie dezinformacji i kłamstw, wzbudzanie niepokojów i budowanie atmosfery spisku i grozy, ale wiele z tych wpisów to jednak nieświadome głąby, które nie umieją w google.

Jak ja was prawaki nie cierpię za takie zbydlecenie takiego zajebistego narzędzia jakim jest internet.

A potem:

https://www.bitchute.com/video/fpyew0FN1Rfp

#neuropa #takaprawda #konfederacja #bekazprawakow #polityka
  • 41
gdzie widzisz fejk w moim wpisie?


@L3stko: W mojej wklejce to szuranie i sugerowanie że cała akcja była ukartowana, a policja współpracowała z napastnikami. ALE NIE JESTEM FANEM TEORII SPISKOWYCH JAKBY CO XD

Natomiast we wklejce @Tibor to już ewidentne sianie dezinformacji jakoby Jake Angeli był tak naprawdę lewicowcem i jego przeszłość jest mętna. Do tego udostępnianie twittów jakiegoś all rightowego konta, które od dobrych kilku dni szura samymi fejkami, próbując
@rzep: zalecam naukę czytania lub pisania. Nawet czterech wyrazów nie potrafiłeś przepisać bez błędu. To po pierwsze. Po drugie nigdzie nie napisałem w jakiej był tam roli. Był na proteście? Był. Podam pewną analogię. Ofiara wypadku samochodowego jest uczestnikiem wypadku.
@L3stko: poprostu kompromitujesz się zwalając wszystko na Antife. Gościu był na marszu BLM jako kontrmanifestant z banerem nawiązującym do Q Anon xD
Ciężko traktować już was na poważnie, spalenie mieszkania w Warszawie? Antifa. najazd na Capitol? Antifa. I tak w kółko, nie jestem fanbojem Antify jakimś ale #!$%@? człowieku jak można uważać że Antifa jest obsrańcami na garnuszku mamy co się boją wyjść z piwnicy a jendnoczesnie że infiltrują sobie najbardziej