Wpis z mikrobloga

@DunningKruger: Nie, nie 100% mieszkańców.
Ale czy były protesty w tych gminach przeciw uchwale?

Nie.
Poza tym co to za wymierzanie sprawiedliwości? To w ogóle nie jest to.
Cała idea demokracji pośredniej polega na tym, że wszyscy wybierają przedstawicieli i wszyscy ponoszą konsekwencje większościowych wyborów. To proste do zrozumienia, trzeba tylko nie być idiotą.

To co Ty piszesz jest skrajnie głupie. To nie możemy powiedzieć, że dana gmina jest "strefą wolną
Mieszkam w Starym Sączu, jakieś dziady w gminie podjęły uchwałę której nie popieram, a ich nie wybierałem


@DunningKruger: Protestowałeś przeciwko temu? Czy siedzisz cicho i jesteś oburzony?

I do tego przychodzi jakiś oplacony open society aktywista i przybija taki napis.


@DunningKruger: Opłacona to jest chyba twoja bytnośc na tym trollowisku.

Ty jesteś normalny?


@DunningKruger: Tak, ale Ty nie.
To jest Twoja gmina - czemu nie wziąłeś spraw w swoje
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@GordonL: nie protestowałem bo mam w pompce kto z kim sypia i za rękę chodzi, nie jestem taki jak lewica czy prawica aby segregować na tej podstawie.

Mam swoje życie i nim się zajmuje. Takie kategoryzowanie jak na tym napisie to kategoryzowanie mnie. Spotkawszy typa zdemontował bym mu tą tablicę i wepchnął w gardło. Po czym kazał spieprzać do siebie.

Problem z aktywistą oznacza problem z intelektem? Fajny fikolek lewicy, nie
@M4711
W każdym razie ludzie, którzy nie znają kontekstu myślą przeważnie, że strefa wolna od lgbt to miejsce w którym homoseksualizm jest zakazany.
A jest to jakiś durny zapis wioskowych debili.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
którzy dadzą się nabrać na jego oszustwo.


@KlawyMichau: ale.to nie jest oszustwo. On przyczepia te tabliczki tam, gdzie naprawdę są strefy wolne od LGBT, cokolwiek to znaczy.

Od kiedy prawda jest oszustwem, od kiedy homofoby poczuły wstyd?

@Tymajster: Nie może być prawdą z prostego względu - gminy nie mają wpływu (ani mocy prawnej) na ograniczanie komukolwiek praw.
@Tymajster nie strefy tylko samorządy i nie wolne od LGBT tylko od ideologii LGBT. Poza tym żeby faktycznie zwrócić uwagę zachodu na tragiczną sytuację tych środowisk w Polsce (porównywalna do sytuacji Panów Żydów przed wojną) powinien zamiast tabliczek ustawiać stosy i szubienice.
To po #!$%@? gminy wprowadzają te uchwały "wolne od LGBT"


@kobiaszu: To nie są uchwały "wolne od LGBT", tylko rezolucje z deklaracją, że samorząd będzie wolny od "ideologii" LGBT, czyli sprzeciwia się jej propagowaniu.
@kobiaszu: Polecam osobiście się pofatygować i zajrzeć do tych dokumentów, one są publicznie dostępne. Zwykle są tam deklaracje radnych o sprzeciwie wobec edukacji seksualnej w lewicowym wydaniu, wyrażenie braku poparcia dla latarników w szkołach albo np "będziemy chronili m.in. nauczycieli i przedsiębiorców przed narzucaniem im nieprofesjonalnych kryteriów działania np. w pracy wychowawczej, przy doborze pracowników czy kontrahentów"
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Czeski-: kolejny odklejony oceniający po jednym zdaniu, papusiaj na czarną xD

Edit: twoj opis na profilu to festiwal niedojrzałego niedorozwoju, idealnie. Jakbyś trolował autoironicznie sam siebie xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M4711: jeździ tam gdzie władze lokalne tworzą sobie strefy wolne od LGBT i nagłaśnia to.

@ghostface: XDDDDDDDDD kto w Gdańsku utworzył strefę wolną od lgbt? Dulkiewicz? XD
Przestań siać propagandę typku.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M4711: jeździ tam gdzie władze lokalne tworzą sobie strefy wolne od LGBT i nagłaśnia to.

@ghostface: jak tam? Odpowiesz na pytanie czy dalej będziesz manipulował i ķłamał jak taka szuja w komentarzach?