Wpis z mikrobloga

@Ekspert_od_niczego: No ja nigdy nie uważam siebie za libertarianina w polskim tego słowa znaczeniu :)
Oni pewnie zaznaczali na czerwono wszędzie gdzie się da. Pewnie nawet na to pytanie z eksperymentami medycznymi dali maks na czerwono, wielka "wolność" czerwonych
@Ekspert_od_niczego: @Reretos: Mi wyszło 65%, czyli umiarkowany libertarianin.

Ayn Rand powiedziała kiedyś, że nie szanuje niezdecydowanych. Cóż, w takim razie Ty nie szanujesz Ayn Rand. Możesz rościć pretensje do bycia prawdziwym libertarianinem, ale nie podążasz ślepo za libertariańskim sposobem myślenia, gdziekolwiek by nie prowadził. Nie masz przekonania do tempa postępowania i praktyczności niektórych bardziej ekstremalnych stanowisk libertariańskich i podchodzisz do nich z rozwagą. Prawdopodobnie dlatego, że wolisz iść krok po
No właśnie nie wiem czemu, ja wszystkie wolności osobiste zaznaczałem na tak, widocznie różne pytania mają różną wagę.


@Gaku745: Pewnie te pytania o gospodarkę i państwo zaznaczałaś jak ha tfu lewag ( ͡º ͜ʖ͡º)( ). Wolności obywatelskie to tylko jeden składnik.
Ja wolności obywatelskie zaznaczałem na maska, inne mniej niż na maska itp i też mi zjechało ładnie bo do
@Gaku745: Naliczyłem 22 pytania, w których ktoś, kto mieni się libertarianinem, nawet jak sprzeciwia się prywatnej własności środków produkcji, to powinien dać tak. Co zaznaczałeś w:

1.Należy znieść wszystkie dotacje na energię
2.Jeśli ludzie chcą jeździć bez zapiętego pasa bezpieczeństwa, to powinna to być ich decyzja.
3.Wszystkie formy monarchii i szlachty powinny zostać zniesione, a przynajmniej pozbawione wszelkich specjalnych przywilejów.
4.Osoba, która w czasie pokoju opiera się przymusowemu poborowi wojskowemu, działa
@Gaku745: Partia wolność popiera sprzeciw wobec poboru, legalizację eutanazji, zniesienie państwowego prawa do wykonywania zawodu medycznego, legalizację wszystkich narkotyków, handel narządami, odszkodowania od emitentów zanieczyszczeń, czy zakaz wzmocnionych technik przesłuchań? Od kiedy?
1.Należy znieść wszystkie dotacje na energię


@Ekspert_od_niczego: Nie

2.Jeśli ludzie chcą jeździć bez zapiętego pasa bezpieczeństwa, to powinna to być ich decyzja.


@Ekspert_od_niczego: Tak

3.Wszystkie formy monarchii i szlachty powinny zostać zniesione, a przynajmniej pozbawione wszelkich specjalnych przywilejów.


@Ekspert_od_niczego: Tak

4.Osoba, która w czasie pokoju opiera się przymusowemu poborowi wojskowemu, działa w obronie własnej.


@Ekspert_od_niczego: Tak

5.Hazard powinien być legalny, a każda prywatna firma powinna mieć możliwość otwarcia
@Gaku745: ale ty wiesz, że yumiko_ to troll piszący coś o niekupowaniu bezdomnym burgera bo albo się ujebią albo przez delirkę im żarcie upadnie? Wiem, ze łowca hiva ale spodziewałem sie więcej po Tobie?