Wpis z mikrobloga

Mirki, może będziecie w stanie podpowiedzieć.
Pisk w uszach, zimne stopy i dłonie, co jakiś czas wrażenie ze zaraz zemdleje, mocne bicie serca co kilka sekund. Wiem, ze trzeba do lekarza, ale, da się zrobić z tym coś, żeby dotrwać do poniedziałku?
Dzisiaj pierwszy raz chwyciło koło 20, teraz po przebudzeniu koło 1 w nocy znowu.

To pewnie ważne a wiec ostatnie dni trochę więcej rzeczy z kofeina(kawa, energetyki, nie dużo, ale byly), jestem osoba paląca, 25 lat, nadwaga.
#medycyna #kardiologia
  • 19
@balbezaur: W sumie mocne i szybkie, przez dosłownie chwilkę, gdzie pisk jest największy. Położyłem się i przespałem od tej 21, natomiast obudziłem się po polnocy i wróciło, i do tej pory gdzieś tam czuje ze coś jest nie tak. Może serducho mocno nie bije, ale spać nie daje, podobnie pisk w uszach.
@Taharii: zimnie dłonie i stopy to element niewydolnosci krążenia, trzepotanie przedsionków może wybudzać ze snu, może masz niedobory potasu,
więcej ruchu, ćwiczeń, dbania o siebie. zimnie prysznice, głębokie oddechy żeby się dotlenić i pobudzić krążenie,
@Taharii: nie jestem dietetykiem ani lekarzem, nawet jakbym byl to bym przez internet nie mogl doradzic. za to jestem anorektykiem i widze dosc mocna nadwage, poza tym co wyzej napisalem raczej nie doradze nic bo tu po prostu potrzebujesz lekarza ktory sprawdzi co i jak.

Mimo wszystko dieta nie zaszkodzilaby raczej
@balbezaur: @Ki3mon: raczej się nie nerwicuje, jestem dosyć spokojnym człowiekiem. Co do niedoboru potasu - jestem na diecie ketogenicznej, wiec może to być tez w jakimś stopniu odpowiedzialne. Mam kupiony potas w kapsulkach, którego od pewnego czasu nie biorę.
@Taharii: dużo rzeczy nie widać na pierwszy rzut oka przy tych zaburzeniach, często zawał myli się właśnie z zaburzeniami nerwicowymi, ale najpierw zrób badania