Wpis z mikrobloga

@Jagoo: jak Cię stać, a firma z pudełkami jest ok, to nawet się nie zastanawiaj tylko bierz. Gotowanie dla siebie na keto zajmuje w #!$%@? czasu (licząc ogarnianie składu produktów w sklepie, zakupy i przygotowanie posiłków)
@Jagoo: carnivore najprosciej mowiac: jesz mieso mieso i mieso xD jajka mozna, od bidy mleko, ogolnie jak najmniej wegli, miesko dosc tluste polecam, wolowina mielona jest ok, tlustsze steki, nie polecam chudych piersi z kurczaka itp bez warzyw i owocow, wiadomo jak zjesz ogorka raz na 2 dni to sie nic nie stanie, ale czysto carvniore to miesko ( ͡° ͜ʖ ͡°) duzo osob tylko na wolowienie
@Jagoo latwo byc na omad (one meal a day ) bo sie nie czuje glodu przynajmniej ja tak mam xD kawka herbata ja pije, ale tacy strict carnivorzy nie pija, tylko beel salt and water xD
ogolnie dla mnie bardzo fajne i praktyczne rozwiazanie, jem raz dziennie czasami dwa, np o 16 i o 22 xD o 16 to jem z 400 g mielonej wolowiny 200 g rybek z puszki w sosiku
via Android
  • 0
@familypet bardzo brzmi to ciekawie, mocno by pasowało do mojego trybu życia jak i gustów kulinarnych. Ostatnie 3 dni jadłam tylko steka, dobrze smakuje i super zapycha. A jestem ze Śląska. Mieszkam obecnie w UK/Leeds. No ale pytanie, wiadomo że staram się też przez to, że się ulałam. I doskonale wiem w czym były moje błędy. Czytam że dużo jest dodatnich efektów pozytywnych, ale czy przy nadwadze będzie to wskazane?