Wpis z mikrobloga

  • 204
Mirki, dajcie pare plusów na odwagę. (ʘʘ)

Za chwilę razem z moim wspólnikiem @dopeboiysl, udzielimy wywiadu dla TVN'u. Specjalnie dla "Kulisów sław" opowiemy o ciężkiej doli polskiego przedsiębiorcy i przyszłości branży deweloperskiej. Premiera odcinka już w lutym.

Taka okoliczność to świetna okazja aby pochwalić się tym co w szafie..
JA: garnitur Brioni, kultowy pasek Hermesa i pantofle Christiana Loboutina. Calość dopina luksowy zegarek od Richarda Mille.
Klaudiusz : marynarka i spodnie Kiton, krawat Berlutti, na ręku prestiżowy Cartier z różowego złota.
Razem jakieś 800k złotych. ()

Zwarci i gotowi, jeszcze tylko odrobina pudru i wchodzimy do studia. Trzymajcie kciuki, to mój pierwszy raz w telewizji. (σ ͜ʖσ)

#modameska #outfit #streetwear #pokazmorde #chwalesie #tvn #kulisyslawy #zegarki #watchboners #kontrolanadgarstkow #ladnypan #nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #wygryw #warszawa
daeun - Mirki, dajcie pare plusów na odwagę. (ʘ‿ʘ)

Za chwilę razem z moim wspólnikie...

źródło: comment_1610262309de0vkCpx2uF5n2SQ1sxmxE.jpg

Pobierz
  • 40
18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@daeun: właśnie skończyliśmy. Jestem operatorem kamery w TVN. Nigdy nie mieliśmy tak przystojnych i dobrze ubranych gości. I powiem wam, że ten Richard Mille na żywo prezentuje się dużo lepiej, niż Royal Oak z wizyty Lewandowskiego. Co więcej, przed momentem słyszałem jak Dorota Welman wzdycha do jednego z was. Jeśli złapię was na parkingu, to podejdę po autograf. Tylko napisz ,,Dla Matiego,, pliz. Lecę, hej