Wpis z mikrobloga

@Back_Space: On sobie buduje popularność na Najmanie i zainteresowanie swoją osobą (zresztą działa to w dwie strony, Marcin tez zyskuje, chociaż jest pośmiewiskiem). W dodatku na kurtka będzie służyła za atrakcje w kanale, gdzie każdy będzie ją przymierzał - co jak czytam dla wielu widzów jest mega zabawne.
Oj, ktoś tu chyba Stana poznał niedawno? :)


@barti69: Oj, ktoś tu nie używa argumentów merytorycznych i wjeżdża z pewną formą ad personam :)

Stanowski jest jaki jest, ale to nie zmienia faktu, że nadal nie otrzymałem odpowiedzi na swoje pytanie: Jaką korzyść odniesie z tego Stanowski? Sugerujesz, że ta kurtka (która notabene i tak nie wpadnie w jego prywatne ręce i której on sam nie potrzebuje) jest warta więcej niż
@Back_Space: Najprościej: będzie służyła za atrakcje w Kanale Sportowym (już zapowiedziane jest przymierzanie kurtki Najmana przez gośći), co pomoże im/mu zbudować jeszcze większą popularność. Dlatego też Stano ciągnie konflikt z Najmanem, bo wie, że ludzie się tym jarają i nakręca mu to oglądalność/popularność, co bezposrednio przekłada się na zarobek.
Najprościej: będzie służyła za atrakcje w Kanale Sportowym


@barti69: Co nie jest jego korzyścią, tylko korzyścią widzów.

co pomoże im/mu zbudować jeszcze większą popularność


@barti69: Ty sobie żartujesz w tym momencie?

Aż tak bardzo cenisz Najmana, że sugerujesz, iż jakaś debilna kurtka (i jej przymierzanie) przyniesie większą popularność 4 najbardziej popularnym dziennikarzom w Polsce? xD
@Back_Space: Przecież to nie jest fizyka kwantowa, możesz wejść na ich kanał (lub ewentualnie wpisać w google Stanowski) i zobaczyć, jak wielką popularnością cieszą się materiały z Najmanem (lub z beką z niego) i jak mocno jest to powiązane z rosnącą popularnością Stana.

Nie, nie cenie Najmana, tylko zauważam, że wiele osób po prostu lubi się z niego śmiać, tak więc śmianie z Najmana przekłada się na popularność. I jest to
Nie, nie cenie Najmana


@barti69: To dlaczego sugerujesz, iż jakaś debilna kurtka (i jej przymierzanie) przyniesie większą popularność 4 najbardziej popularnym dziennikarzom w Polsce?

Generalnie wszystko co piszesz sprowadza się do korzyści widzów i ich beki (nie Stana), więc moje pytanie pozostaje aktualne: Jaką korzyść odniesie z tego Stanowski? Sugerujesz, że ta kurtka (która notabene i tak nie wpadnie w jego prywatne ręce i której on sam nie potrzebuje) jest warta
@barti69: Jezu, a wszystko co napisałeś, spotkało się z tym co ja napisałem. Jeżeli nie zrozumiałeś, to już nie zrozumiesz. Pozdrawiam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie odpowiedziałeś mi na to pytanie, bo dobrze wiesz że nie ma na to odpowiedzi i kurtka nie jest warta więcej niż 1000 zł, które Stano wpłacił.