Wpis z mikrobloga

#zakupy #neonet

Mirki po moich przejściach stanowczo odradzam zakupy w sieci #neonet . Od ponad miesiąca bujam się z realizacją zamówienia, które sklep nie chce zrealizować. Po zakupie na ponad 3000 zł jeden z produktów został niepoprawnie dostarczony. Sytuacje z pomyłką zgłosiłem do działu reklamacji (spoko każdemu się zdarzy). Informację ze strony sklepu otrzymałam po kilku dniach, że "reklamacja przyjęta". Próba dodzwonienia się do działu reklamacji żeby uzyskać jakieś dodatkowe informacje graniczy z cudem, a ja jestem bez towaru i nie wiem co dalej. Po następnych kilkunastu dniach dowiedziałem się, że nie wymienią mi na poprawny model zgodny z umową a zwrócą kasę po odesłaniu i weryfikacji towaru nieprawidłowo dostarczonego. Tutaj pojawił się problem bo ich obowiązkiem w pierwszej kolejności jest realizacja umowy którą ze mną zawarli. Co więcej ja na towar polowałem kilka miesięcy, żeby złapać jakąś promocję na niego i nie zgadzam się na niezrealizowanie umowy. Uprzejmie nadmieniłem drogą mailową, że towar jest dostępny w wielu placówkach stacjonarnych oraz pojawia się jako "dostępny" w zamówieniu internetowym przez ich stronę. Poinformowałem również jeśli jest jakiś kłopot to poczekam wyznaczony czas na uzupełnienie przez nich zapasów. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi. Po następnych kilkunastu dniach i wielu próbach dodzwonienia się otrzymałem maila z informację "reklamacja pozytywnie rozpatrzona" i info z prośbą o podanie nr konta do zwrotu zapłaconej kwoty. Podsumowując sklep NEONET zmarnował mi ponad miesiąc czasu na sprawę wynikającą z ich błędu, pomimo dostępności towaru nie chcą zrealizować zamówienia i teraz jestem bez płyty indukcyjnej w kuchni...
To był mój i mojej rodzin pierwszy i ostatni zakup w sieci NEONET....
  • 3
  • 0
@Baccon Dzięki za wsparcie ;) Robię sporo zakupów przez internet i zawsze udaje się jakoś dojść do rozwiązania satysfakcjonujące obie strony. Tutaj nie było żadnej inicjatywy ze strony neonet. Aaa co więcej od miesiąca jestem bez płyty do gotowania a remont kuchni skończony ;p