Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Soothsayer @derton778 ja skończyłem inne studia niż chciałem - do tego z przebojami bo z rocznym urlopem po 6. semestrze, czyli przed samym semestrem dyplomowym, a potem jeszcze pracę inżynierską pisałem przez rok. W sumie 3,5 letnie studia robiłem 5,5 roku, żeby skończyć kierunek na który nawet nie chciałem chodzić.

Iść na inne już nie miałem siły ani chęci. Teraz niby pracuję, ale nie mogę powiedzieć że w tej pracy się spełniam,
@derton778: wznów je na innej uczelni - mam znajomego, który olał ostatni semestr i kiedy chciał wrócić na studia po 6 latach okazało się że jego "dokonania naukowe" się przedawniły - sorry, zapraszamy na 1 semestr, po marudzeniu wynegocjował 3. Co zrobił? wznowił studia na innej uczelni na 7. Tyle że chodziło o inż
Tylko raz mozna wznowic.


@derton778: no nie wiem, raz to może w przypadku macierzystej uczelni. Ja piszę o sytuacji gdzie wznowił na zupełnie innej, z tego co pamiętam dostał kilka "ofert" od 4 do 7 semestru i wybrał tą która mu najbardziej pasowała
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@derton778: kwoty nie podam, ale w sumie wystarczająco :) kredyt na mieszkanie się spłaca, mam kilkuletni samochód, jakieś hobby (dwa rowery gdzie każdy kosztował kilka/kilkanaście tysięcy) i tak się jakoś żyje
@derton778: informatyka inżynierskie. Nie wiem jak to wygląda na stomatologii, tu wystarczyło wyciągnąć listę niepublicznych uczelni w kraju i dzwonić. Ważne było żeby go gdzieś przyjęli, później można kombinować z przenosinami. Ja bym na Twoim miejscu pogadał z jakimś opiekunem kierunku czy innym prodziekanem od programu kształcenia żeby cię upchnęli na niższym semestrze, lepsze to niż zaczynanie od zera i proszenie się o przepisanie ocen. Wykorzystaj wszystkie możliwości, bo #!$%@?ć bez