Wpis z mikrobloga

#saintsirgeorgefloyd #georgefloyd #blm #bekazrasistow #rasizm
Właśnie spadł zgłoszony przeze mnie wpis rasisty @obszarnik. We wpisie tym bronił innego rasisty @SiemaWaliszKonia słusznie zbanowanego za rasizm wobec afroskórych, używanie cz-worda, oraz nieokazywanie szacunku wobec bestialsko zamordowanego przez białą policję Świętego Sir Georga Floyda z Minneapolis. Te dwa osobniki oprócz propagowania obrzydliwego rasizmu, bezczelnie podszywają się pod antyrasistów, oraz próbowali mnie zaszczuć za okazywanie szacunku Sir Georgowi Floydowi. Na wykopie nie ma miejsca dla białego rasizmu, @SiemaWaliszKonia został słusznie zbanowany, a na @obszarnik też za niedługo przyjdzie pora!
Black Lives Matter! Niech żyje George Floyd!
A.....g - #saintsirgeorgefloyd #georgefloyd #blm #bekazrasistow #rasizm
Właśnie spad...

źródło: comment_1610403270wqKRN7IxEWe2g7gbRJeI7c.jpg

Pobierz
  • 9
@Austriacki_artysta_i_ekolog: dla mnie zwykłym krymilasta który był naćpany i nie chciał się poddać policji podczas zatrzymania.Jest sobie winny. A tak wogole rasa czarna popełnia najwięcej przestępstw w USA.
Tak jak we Francji gangi islamskie.
Zgodnie z cytowanymi przez Sky News dokumentami sądowymi, Floyd został w 2007 roku oskarżony o napad z bronią w ręku. Po ugodzie w 2009 roku skazano go na pięć lat więzienia. ...