Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 50
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać nowy dzień! Już 07:02:00, Wtorek, 12 stycznia 2021. Imieniny: Grety, Arkadiusza, Rajmunda. Słońce podniesie się dziś o 08:01. Korzystajmy bo dziś poświeci przez 7 godzin i 45 minut, w zenicie znajdzie się o 11:54 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 15:47. Ciemna noc zapadnie o 17:15, ale gwiazd można wypatrywać od 16:30.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Pora wstać i powitać...
  • 19
@micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor100 @wyinwidualizowany @algus @unizony_czlonek @Dioddy @MalaGlupiaMiejscowosc01 @martica @bolorollo @shitty_support @AllGoesWrong @Dddkop @Jurgen_Van_Beethoven @petla_sprzezenia @nivenerr @mobutu2 @omi-omi @keisezrG @TullamoreD @algus @Hansim33 @nie_mowie_po_kociemu @kolorowe_skarpetki @slabehaslo @Glupiii @Omixod @piupiulaserem @sizuuu @Najlepszy_kolega_Damiana i reszta
Cześć!
Mimo nieprzyjemnej aury humor dopisuje, mam nadzieję że u Was podobnie.
Smacznego śniadania i pysznej kawy oraz miłego dnia. Trzymajcie się. Hej.
Dzisiaj coś o czym rano mi przypomniało radio.
wynalazekone - @micke @Pjotsze @Sikorka2017 @Wejszlo @Dziesion @buczubuczu @TomTailor...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@micke: @bolorollo: @Dziesion: @Jurgen_Van_Beethoven: @slabehaslo: @Sikorka2017: @algus: @Pjotsze: @wyinwidualizowany: @wynalazek_one: @Wejszlo @unizony_czlonek @TomTailor100 @rajjj: @Dioddy: @Dddkop: @shitty_support: @Tanczacy_paralityk: @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nivenerr: @omi-omi: @mobutu2: @Hansim33
@AllGoesWrong:

No Elo. Ładnie na zewnątrz, ale strasznie zimno w nuszki. Jest 9 rano, a ja od rana zrobiłem w pracy...nic xD
Tzn przyjechałem prawie z półgodzinnym opóźnieniem, ale brak
Dzień dobry. Na chwile obecną szukuje się u mnie zdanie wiekszości zajęć jeszcze w styczniu, głównie projektami a na sesje zostają 2 egzaminy ( ͡° ͜ʖ ͡°). Szukują się sługie ferie w lutym, ale teraz do końca stycznia roboty tyle że nie wiadomo w co ręce włożyć. Dzisiaj odstawiłem auto do naprawy, poza usterką nazbierało się kilka drobiazgów które warto zrobić, aż nie chce szacować ile to będzie
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo @Dioddy @piupiulaserem @LubieCzokoPauki

no dzien dobry dla was jeny ale wczoraj ladny film oglqdalem wlqczylem sobie bonda i oglqdalem zabojczy widok ostatni z moorem lubie bondy z moorem chyba dla mnie najlepszy bond no jeszcze dalton byl fajny szkoda ze tylko w dwoch bondach zagral o moze bym obejrzal sobie