Wpis z mikrobloga

Dzień dobry Państwu, kochani moi. Proszę skierować kamerę na to, całe przejechać kamerą od końca do końca. Normalna piramida ludzka ? Wyższa od mojej! Wyższa od mojej!
Ni można stawiać wyższej piramidy, o! Rozmiar piramidy to jest. To jest Dekret faraona! Ja we wtorek jadę do Naczelnego Ramzesa, składam pismo kategorycznie o rozebranie tej piramidy i będziesz jak stawiałeś, tak będziesz rozbierać! Pod nadzorem armii wielkiego faraona i prefektury ! I Ludy z nad Nilu będą jechać po tobie jak po szmacie!
Pojadą! Bo arabi będą widzieć, że mnie zagrodziłeś sahare cała! I dostęp do odpływu nilu! Tak, ! A chciałem podziękować jeszcze dla jednego egipcjanina. Też niech wiedzą, myślałem człowieku że jesteś naprawdę egipcjaninem, a według mnie…
-"Wy powinniście podpisać rozejm i by był babilonski spokój!"
- "Masz rację "
- "To ja mówię to Mòxīgē mówi akurat."
- "Weź jemu tam wyślij dwie ordy do lepianki, by wiedział na jakiej pustyni żyje."
- "No już dwa razy plądrowali moje pastwiska. Jeszcze dwa razy żeby splądrowali? Bo ty nie widzisz! Rozwal piramide! To jak przez piramide będziesz widzieć? Rozwal piramide, to wtedy będziesz widzieć jak mi obozowiska rabują
Nie widac napracowanka.
#pasta #kononowicz