Wpis z mikrobloga

Kolejny sukces Bolzkiego rzondu!
Od 18 go utrzymane mają być wszystkie obostrzenia nadal oprócz powrotu dzieci do szkół w klasach od 1 do 3.
Dzieci w czasie "pandemii" mogą ryzykować siedząc w klasach, ale Ty nie zjesz w restauracji ani nie pojdziesz do odzieżowego sklepu czy do kina.. Możesz sobie natomiast pójść do Ikei pooglądać mebelki xD Przecież to jest jawna kpina ze społeczeństwa. Wymuszanie poprzez totalne wymęczenie społeczeństwa masowych szczepień. To nie ma nic innego na celu, ta polityka oparta na nielogicznych i debilnych wręcz decyzjach zniszczy kolejne firmy i doprowadzi do kolejnych tragedii. Szpitale covidowe stoją puste, a ludzie z poważniejszymi chorobami umierają w domowych aresztach z powodu zabójczego wirusa grypy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dziendobry #koronawirus #takaprawda #polska
źródło: comment_1610434280GBV3kAGKveYsUQ1UsTnmCU.jpg
  • 26
@wojna: wy wszyscy tacy mądrzy, ciągle porównujecie, że to 1984, a tymczasem (przynajmniej u nas) pasuje bardziej inna książka tego samego autora.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@wojna:

Wymuszanie poprzez totalne wymęczenie społeczeństwa masowych szczepień.

Najpierw to musieliby umieć te "masowe szczepienia" zorganizować bo nie bardzo im to wychodzi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@wojna: mylisz się. Ta polityka jest bardzo sensowna i logiczna ale dla nich. Każdy ruch jest przemyślany i jest kolejnym etapem planu. "nasz" rząd tylko wykonuje potulnie rozkazy, które napływają z góry. To dla nas ma się wydawać nielogiczne i najpewniej ma podburzać do buntu aby jeszcze bardziej skłócać ze sobą naród (np. z policją która zasługuje na lepę ale ojcowską ponieważ im trzeba w jakiś sposob wytłumaczyć, że stoją po
@wojna: niby komu te dzieci zagrażają? Sobie nawzajem? Rodzicom? Otóż nie. Dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym nie transmitują wirusa, mówią o tym chocby szwedzkie badania opublikowane niedawno w New England Journey of Medicine.
@wojna: Ale jakie wymuszanie szczepień, jak nie ma żadnego programu szczepień i procedur? Brak szczepień jest im na rękę na ten moment. Rząd to po prostu banda niekompetentnych znajomków, działania są tak nielogiczne i chaotyczne, że trzyma się to tylko na propagandzie.
@wojna: Trudno zwykłemu człowiekowi wpłynąć na działanie tego gówna zwanego polskim rządem. Dlatego moim zdaniem ważna jest praca u podstaw. Ja w swoim otoczeniu nie mam już żadnego covidziarza, większość przekonałem że ta cała paranoja śmierdzi niemytym #!$%@?, a kilku którzy przekonać się nie dali spuściłem w kiblu.
@wojna: Pamiętaj, że jak wejście do sklepu jest OD ZEWNĄTRZ to może być otwarte XD takim sposobem byłem ostatnio w SinSay - jest pasaż handlowy i każdy sklep jest "osobno". Takim sposobem wszyscy z ościennych miast przyjeżdżają do tego jednego sklepu, bo tylko ten jest otwarty. To jest po prostu idiotyzm.