Wpis z mikrobloga

@Danicen: rasowy separatyzm nie stoi w sprzeczności z naukami Chrystusa. Tak jak jest w Biblii napisane
"Będziecie przestrzegać moich ustaw. Nie będziesz łączył dwóch gatunków bydląt. Nie będziesz obsiewał pola dwoma rodzajami ziarna. Nie będziesz nosił ubrania utkanego z dwóch rodzajów nici."
@Danicen: myślę, że dwa największe lewackie totalitaryzmy w Europie, jakim był nazizm i komunizm, były wynikiem odejścia od Boga. Wszędzie tam, gdzie ateiści zdobyli władzę, wcześniej czy później doszło do lubobójstwa, czy to Wendea, czy to Kambodża czy to Chiny czy to ZSRR.
@Wedam Wyczuwam klasyczne odejście od tematu. Niemniej jednak ja myślę, że to przede wszystkim totalna niekompetencja i brak zaufania do osób wykształconych tak działa. Brak przewidywania długotrwałych skutków swoich decyzji, pocuzcie bycia nieomylnym, władza jednostki.
Nazistowskie Niemcy z pasami Gott mit Uns organizowały obozy zagłady w Europie i to już jest ok? Katolicy w średniowieczu mordujący całe miasto, bo skoro nie można odróżnić katolika od innowiercy, więc łatwiej zastosować metodę wyrżnąć wszystkich,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 22
@Wedam: dlatego Watykan pierwszy uznał III rzesze, pierwszy międzynarodowy dokument nazistowskiego rządu to konkordat, a na guzikach mieli bog z nami. O drodze watykańskiej do Argentyny też nie możemy zapominać. Na Słowacji rządził krajem faszystowski ksiądz katolicki wysyłający żydów w wagonach do obozów zagłady aż nie nadążali ich mordować.

No ale wiadomo nazizm nie ma nic wspólnego z Bogiem katolików.
@Wedam: dlatego Watykan pierwszy uznał III rzesze, pierwszy międzynarodowy dokument nazistowskiego rządu to konkordat, a na guzikach mieli bog z nami. O drodze watykańskiej do Argentyny też nie możemy zapominać. Na Słowacji rządził krajem faszystowski ksiądz katolicki wysyłający żydów w wagonach do obozów zagłady aż nie nadążali ich mordować.


No ale wiadomo nazizm nie ma nic wspólnego z Bogiem katolików.

@lakukaracza_: Jeszcze Ustasze : ( ͡° ͜ʖ ͡
@Wedam Ja to was katole nie rozumiem. Człowiek podchodzi kulturalnie, nie wyzywa. Nie wyśmiewa, rozpisuje się, wyraża swoje zdanie, podaje konkretne przykłady, a nawet jeśli się ich nie zna to wystarczy spędzić 30 sekund w google żeby je znaleźć. No dobra, minutę, jeśli ktoś wolno pisze.
I co? I #!$%@?ów sto, jakieś pierdu pierdu o modlitwie i standardowy tekst będę się o Ciebie modlił. A potem wielkie zdziwienie że ludzie się odwracają