Wpis z mikrobloga

@PrezydentEvil: Spójrz na gościa na zdjęciu poniżej... Mimo, że ratował się lądowaniem na głowie, to kostka złamana. A wszystko przez to, że miał dobre buty o właśnie
TAKIE

Na 100% lepsze, bardziej wytrzymałe, bardziej bezpieczne bla bla bla niż te, które ty chcesz używać. Ale jak noga zostanie mu pod 200kg motocyklem to wiesz różne rzeczy się zdarzają. Wysokie buty sprawdzają się jednak lepiej niż takie do kostki.
Po co pomagać
źródło: comment_1610464056COLdLltYC6aTyA3ttTH5yf.jpg
@PrezydentEvil: z podobnych cenowo masz jeszcze Shima SX2 lub drożej Shima Rebel. Mam Rebel Vent i po połowie zeszłego sezonu mogę powiedzieć, że są OK po zasznurowaniu dobrze trzymają nogę jak na trampki, gruba podeszwa, która się nie ślizga. W lato przyjemnie, bo przewiewne i z grubsza skarpetka nawet przy 10C do pracy dawało radę jechać. Maja suwak z boku do łatwiejszego zakładania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PrezydentEvil: nie zawsze, czasami tylko jeansy moto i kurtka tekstylna przewiewna bardzo, ale buty zawsze długie, koledze motor przygniotl stopę, kostka cała połamana, przemieszczona i jeszcze parę rzeczy... Nie polecam! On był właśnie w takich podobnych co pokazujesz, do tej pory mówi że jakby miał długie to nic poważniejszego by nie było a tak to sezon zmarnowany, operacja, rehabilitacja... Minęły już dwa lata a dalej problemy ma. Dlatego napisałem krótko, ale
@bocznica: Twierdze tak, poniewaz ma blazna w avatarze i ciekawy opis profilu oraz styl wypowiedzi sugerujacy, ze jest trollem. Nigdzie nie napisalem, ze trampki sa tak samo bezpieczne jak buty dlugie, ale sa kompromisem miedzy wygoda, a bezpieczenstwem, wiec nie wmawiaj mi czegos co sam sobie wymysliles. Poza tym nikt nie odpowiada na pytania zadane w pierwszym poscie, a caly temat kreci sie wokol slusznosci jezdzenia w krotkich butach.
@PrezydentEvil Tak jak Ty mam kilka par obuwia. Jednym z nich są trampki Shima Rebel w wersji Vent. Jeżdżę w nich do pracy w upalne dni i chodzę po biurze. Chwalę je za wentylację i całkiem niezła ochronę kostki. Są to najwyższe trampki jakie przymierzałem i właśnie stąd ich wybór.

Odnośnie ochrony, uważam że jest to całkiem niezly kompromis, ale z paroma warunkami. Fakt mają osłonę na piętę, na palce i usztywnienie