Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim,

Chciałem odpalić jakąś online mapkę z biznesami, ale musiałbym to sam postawić i podpisać swoim imieniem i nazwiskiem.

Czy ktoś zna jakieś miejsce w internecie które udostępniłoby mi możliwość, na ich portalu, utworzenia udostępnialnej mapki, gdzie mógłbym dodawać biznesy z tagu, tak, żeby nie hostować tego na swoim hostingu / domenie? Może być zagraniczna (a nawet w sumie byłoby lepiej XD)

Pomysł polegałby na tym, że biznesy można byłoby zgłaszać formularzem (mailem?), a ja po potwierdzeniu, tak jak robie to teraz na tagu, dodawałbym je ręcznie do mapki. Docelowo pewnie poszukałbym kogoś do pomocy.

Powoli tworzą się jakieś inicjatywy, ale każda którą podejrzałem albo ma takie które jeszcze się nie otworzyły, albo miksują się z biznesami które wcale nie muszą być zamknięte, i troche rozmywa to idee wsparcia tych którzy poważnie ryzykują otwierając teraz biznes.
#100otwartychbiznesow
  • 23
@Atalas: @Rachey: I będzie śmigać? Jakiś czas temu przecież Google wprowadził zmiany, gdy chcesz osadzić gdzieś mapkę to musisz podpiąć kartę (nawet jeśli nie przekroczysz darmowych limitów)
@Rabusek: nie wiem czy ten tag dalej ma sens chyba że już po prostu symbolicznie odliczamy do 100. Patrząc na to co się dzieje wśród ludzi i przedsiębiorców to w poniedziałek liczba 100 zostanie przekroczona w samym Karpaczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)