Wpis z mikrobloga

#cdaction #cyberpunk2077
Jestem zdegustowany najnowszym numerem gazety ( ͡° ͜ʖ ͡°) CD-Action.
tl;dr: Kolejna recenzja cyberpunka, tym razem już niesponsorowana ;-).

Po peanach nad cyberpunkiem miesiąc temu, gdzie w 11 stronicowej recenzji wystawiono notę 9/10, w najnowszym numerze jest druga recenzja tej samej gry - tym razem już z oceną 6/10 XD. Do tego dwustronicowy wstępniak, w którym redaktor opowiada, jak bardzo producent i gracze przehajpowali grę. Ej, producent i gracze? A dziennikarze to nie?

Druga recenzja teoretycznie jest zasadna - dotyczy niby wersji konsolowych. Ale w pierwszej recenzji miesiąc temu nie było zaznaczone, że dotyczy tylko pecetów. Miesiąc temu bugi były rzadkie - w tym miesiącu wręcz uniemożliwiają grę :-D. Miesiąc temu miasto było tętniące życiem i można było w nim godzinami podglądać codzienne życie ludzi - w tym miesiącu jest już puste i nudne, nie ma w nim nic do roboty :-D. I tak dalej, i tak dalej. Wiem, że recenzje to obiektywna ocena danego recenzenta, ale mimo wszystko...

  • 11
Jestem zdegustowany najnowszym numerem gazety ( ͡° ͜ʖ ͡°) CD-Action.


@kot_do_drzwi: Widziałem ten numer dziś na stacji benzynowej, rzuciłem okiem na recenzje CP2077. Raczej dziwne wrażenie to na mnie zrobiło, w negatywnym sensie.

Ale w pierwszej recenzji miesiąc temu nie było zaznaczone, że dotyczy tylko pecetów


@kot_do_drzwi: Aż sięgnąłem po jeszcze nieprzeczytany poprzedni numer cda i tak jak myślałem, jak byk jest na pierwszej stronie "Graliśmy na PC".

Druga recenzja (...) dotyczy niby wersji konsolowych


To powinno się u Ciebie znaleźć na początku wpisu.