Wpis z mikrobloga

Dzieńdobliwieczór, ziś ostatnia transkrypcja z podium Uszatych Oscarów 2020 nie 19. Beczka rozwala kamerę od samochodziarza kosztującą ok. 3.5 tys. zł. Jak powiedział użytnik @RobertWolak, w pogoni za pewnymi rzeczami np. harnaś czy chęć #!$%@? hejkerów, Mateusz traci zupełnie panowanie nad sobą. Gniot bez wizunynku, więc wrzucam tu.

Bem bec tego typu. Mm… {mlask} dziekuję za to, że… coaz więcej subów, łapki w górę tego typu, ale coś mam tutaj… widzowie… tego typu. Zaazz… siey oganie temat, ja się mówi. {pudełko z kamęrą upada na ziemię} O #!$%@?, ale mnie #!$%@?ęło. Łobaben. Ale mnie #!$%@?ęło. Jak widzicie coś… łobaben… Właśnie, coś… coś wam dalej pokażę. Błiembiej tego typu. Czeba iś do przodu nie do tyłu.

No własie coś mi… #!$%@?ęło, jak widzicie. Taki gówno jak się mówi… Madaninchina tego typu. Zoboczymy… co bedzie dalej tego typu.

No własie, tu to mamy coś takiego. Czoza za gówno… wypiedolić. Gówno, wypiedolić. {łup} Gówno. Nastełe gówno.{łup} Noo… {trzepie pudełkiem za kabel, prawie wali się kamerą w pysk} Zobaczcie. {rozdeptuje kamerę} Taj się robi. {łup} Ta. {łup} Zajebiśsie. Badenichina. No, zzajebiste, co? Zajebiste. {wrzuca do koszu} Łobaben. Tego typu. Jesze zzobaczę tam… co… tam się dzieje. Dalej. {trzepanie klamotami} #!$%@? wie. Dobra. Tutaj widzę że nic. Zobaczymy dalej. {trzepanie} #!$%@? wie… No zaaz… zobaczymy. {łup} Ee, tu taki gówno… Tii. {łup} Może… złamiarze se wezmą… Tkuurwa… To b…edą mieli… chodziaż… M… Mieziuwe. {łup} No. {łup} I #!$%@?. {łup} Z tym wszystki. Tego typu. Czeba iś do przodu nie do tyłu. Jesze spadziłem czy nic nie ma tam środku. Tego typu, ale… wątpię w to. #!$%@?. {łup} Nic nie ma. No. Madenichina. Tego typu. {łup}


#transkrypcjategotypu #bonzo #szczurek #beczka #pompka #pompowanie #dlr #tigerdlr #gonzo #tiger #tigerbonzo #melin #melinator #gansterbenc #bezmozgiyeti #gulka #tegotypu #bebg #benc #melina #uszatyrolmops #uszatypigmej #uszatyoszust #uszatron #uszatek #majonezowybaron #majonezowygolem #bonzola #euckbadzap #dwielewerece #mateuszmodestkupiecakato #mateogonzalesdelalump #atat #gnik #ojciecpijo #niewolnikazbestu #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn #bzubdynsbfnklllddhx5gshjjn2 #infodlafanowelo #fanpeng #melinaboners #grandgnikbenc #internetowakanaliazewschodniej #polskiyoutube #elo
Formbi - Dzieńdobliwieczór, ziś ostatnia transkrypcja z podium Uszatych Oscarów 2020 ...
  • 18