Wpis z mikrobloga

@pan_welniak nooo jak nie sprobuje to sie nie dowie i sie nie nauczy, a na demo pewnie wiesz jak sie gra podejmujesz ryzyko ktorego normalnie ze swoimi 10 k bys nie podjal, nie ma to praktycznie przekladu na realna gre - na demo to moze pouczyc sie mechanik i gry na lewarze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@atomic77: @Szczerbiec: zdecyduje się na start na xtb. Jakieś dodatkowe rady na start, żeby uniknąć dziwnych/łatwych do uniknięcia opłat/strat? Jak wygląda kwestia przewalutowania? Czy wpłaca się od razu w dolarach czy można w PLN i przewalują?
@nowc: nie wiem, ja dopiero dzisiaj otwieram realne konto bo mbank mnie dobił.
będę na razie w usd otwiewrał, gdzieś tu na mirko było, że przy USD najlepiej ustawić walutę paypala na USD i podpiętą kartą z revoluta wpłacać, wtedy nie ma żadnych opłat.
@nowc nieee ma czegos takiego jak unikanie strat , jak nie masz inside info to spekulujesz czytasz o spolce , ewentualnie idziesz za tredem i wychodzisz jak sie zmienia , co do przewalutowania - chlopaki z xtb polecaja miec kilka kont w zaleznosci na jakiej wlucie grasz , ja tam wsumie sie nie pierdo#@e w tancu i wszystko laduje z pln w usa np. Nie jestem jakos kosmicznie stratny aaa czasem wygrywam