Wpis z mikrobloga

Siemanko. Na steamie dostałem informacje "To konto zostało zablokowane przez właściciela." - oczywiście ja tego nie zrobiłem, dodatkowo używam mobilnego tokena, więc wydaje się to trochę dziwne, aby ktoś mógł wymusić taką blokadę bez żadnego potwierdzenia. Konto jest moje od ponad 13lat, nigdy niewspółdzielone, stworzone przeze mnie.. Mieliście taki przypadek?

*To, że Steam zapewne oleje sprawę i nawet nie odczyta zgłoszenia to już wiem, ale dziwi mnie motyw jak ktoś mógł wykonać taką akcję omijając weryfikacje smartfonem?

#steam #csgo
Pobierz forma - Siemanko. Na steamie dostałem informacje "To konto zostało zablokowane przez ...
źródło: comment_1610567845VuCm7pfWJ5RfXbtG6aPb03.jpg
  • 7
@guest: Nie ściemniam, już pomijam sam fakt odzyskania konta, ale dla mnie najdziwniejsza jest jego blokada, nawet jeżeli by ktoś uzyskał dostęp do poczty, to raczej po to jeszcze jest potwierdzenie tokenem, aby nie było takich kwiatków.. . A tak - zero śladu, jedynie dostałem informacje o 1:13 (gdzie już smacznie spałem) o tym, że właściciel zażądał blokady.
@guest: co do tego to bym nie był taki pewien, ostatnio wykopek się żalił że mu konto zablokowali i do weryfikacji chcieli koniecznie cdkeya z PIERWSZEJ XD gry którą zakupił i coś tam jeszcze. Mimo że dawał im dowody zakupów innych gier itp. Niestety nie wiem jak to się skończyło
@guest: To pewnie w takim wypadku by chcieli żeby podać keya 1 aktywowanej giery :>
@forma: Nie wiem może przez steam api ci się ktoś wpakował na konto. Nie zdziwiłbym się.. Wtedy omija tą weryfikację telefonem ale na koncie dużo zrobić nie może z tego co pamiętam.