Wpis z mikrobloga

Mirki co kupić aby opóźnić wytrysk w #sex u roksy? Mam z tym kłopoty a już nie będę linkował tutaj moich żenujących wysrywów z nieudanymi wizytami u div. Samą dapoxy czy dapoxy+tadalafil (sildenfil/wardenafil?). Nie mam dużego doświadczenia z takimi "suplami". Kiedyś bawiłem się tylko w 25 mg sildenafilu.

1. Dapoxetyna 30 mg
2. Dapoxetyna 60 mg
3. Tadalafil 20 mg + Dapoxetyna 60 mg

Nie wypisuje z sildenafilem bo są stacki mają zawsze aż 100 mg sildenafilu: np. Sildenafil 100 mg + Dapoxetyna 60 mg. chyba że kupować oddzielnie i np na początek sildenafil 50mg + dapoksetyna 30 mg lub tadalafil 10 mg + dapoksetyna 30 mg.

#divyzwykopem #roksa #przedwczesnywytrysk
  • 32
@Dzokatazullo: dużo tłumaczeń. Takie zachowania szerzą nieszczęście społeczne. Ludzie uprawiają seks bez ówczesnego stanu przywiązania z drugą osobą i przez to później przychodzi brak satysfakcji, depresja, zaburzenia psychiczne, są na to badania. Inna sprawa: dziewczyny z roksy często wykonują pracę nie do konca z wlasnej woli, są szantażowane i nie mogą tego wyznać klientowi, bo są faceci, którzy do niej przychodzą, żeby to sprawdzic, czy przynajmniej nie mówi za duzo. Kolejna
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@relatywista_: ale sie zesrales xD kobiety sluza takimi uslugami od zarania dziejow. Bo moga, bo chca, bo to proste, bo nie potrafia nic innego, bo tak im wygodnie. Poped seksualny jest normalna energia ktora potrzebuje ujscia. Nie kazdy ma czas, miejsce, warunki czy mozliwosc adorowania dam przez tygodnie by moc dostac seks z milosci czy pozadania.
Co ma zrobic typ zawodowo podrozujacy po swiecie czy kolesie po prostu genetycznie #!$%@?? Maja
@Dzokatazullo: 1. Tadalafil, sildenafil, wardenafil nie mają nic wspólnego z przedwczesnym wytryskiem i nie ma sensu tego brać. Mechanizm działania tych preparatów nie ma nic wspólnego z mechanizmem odruchu ejakulacji.
2. Nie jest dobrym obyczajem kupowanie leków na receptę poza ordynacją lekarską.
@Dzokatazullo: 1. Spoko
2. Sory, chciałem jakoś łagodniej powiedzieć. Oczywiście, to żaden atak.Moim zdaniem lepiej nie kupować SSRI na własną rękę, bo wbrew pozorom, chociaż te leki na tle innych grup leków neurologicznych są względnie bezpieczne, to jednak nadal potrafią w pewnych sytuacjach przynieść dużo więcej szkody niż pożytku. Poza tym, jeśli to jest preparat spoza obiegu oficjalnego to ryzykujesz, że nie dostaniesz tego czego chcesz albo dostaniesz lek z dodatkiem
@Genny_Stefanetti: ok. Dzieki za duzy feedback. Prawda ze i tak na skroty, ale w dobie pandemi i w malym osrodku miejskim nie mam checi szukac seksuologa/androloga/urologa. Wydawac kasy na prywatne wizyty... Nie jest to najlepsza droga, ale jakas jest. Tym bardziej ze do leczenia tego (ewentualnie) na polu duchowym, swiatopogladowym itd potrzeba seksu regularnego z chetna kobieta.
@RandomowyTyp: dobra opcja z jedna diva, warto miec bo stres znacznie mniejszy. Lecz wywalilo mnie z powodu nowej roboty do marnego terenu jesli chodzi o divy. Posprawdzalem wokolo komina i kiepsko. Nawet na mikro pytalem i feedback niemal zerowy. Do najblizszej ktora mogaby byc ulubiona mam 130 km, do tego pracuje ona z doskoku 1 tydz na msc max.
@Dzokatazullo: ja polecam tzw. edging, masturbujesz się do momentu aż czujesz, że wytrysniesz i przerywasz, a później jedziesz znowu, jak dojdziesz do pół godziny do później możesz próbować na divach, ćwicz mięśnie Kegla i nie ładuj w siebie tyle prochów, bo później nie dojdziesz do ladu co jest nie tak z ciałem. Stres wiadomo będzie, ale traktuj to jako doświadczenie, paradoksalnie nie skupiaj się na tym, aby się nie stresować, tylko
@caveman40023: dzieki. edging stosuje dawna i dlugie tygodnie bez wytryskow. Ale to nie jest u mnie super metoda bo jak ide do divy z nabitymi jajami to jest ciezko wytrzymac, a drugi raz u mnie to minimum 30 minut przerwy. U div nie biore wiecej niz 1 h bo szkoda kasy.
Mozesz popatrzec moje wpisy. U mnie przerwa o ktorej piszesz dzialala kiedys bardzo dobrze. Bylo kopulowanie i potem przerwa i
@Dzokatazullo: ale stary rób to, ale z wytryskiem na koniec, przecież jak masz pełne jaja to wiadomka, że długo nie wytrzymasz. Ja chodzę te dwa, trzy dni po ostatnim wytrysku, żeby było podniecenie, a wór nie był pełny na maksa. Przecież jak ktoś pójdzie po np. takim tygodniu nofapu z pełnymi jajami to mało kto długo wytrzyma. Dwa ruchy i wór suchy jak to mówią.