Wpis z mikrobloga

Mini-komputer do pracy (Office, trochę Photoshopa) i do YouTube'a ;) Nie mam zamiaru na nim w nic grać, więc zastanawiam się czy ta grafika za 1,5 tys. potrzebna. Z drugiej strony chcę płynnie pracować w rozdzielczości 4K, bo taki mam monitor.

Musi być Mini-ITX i ta obudowa, bo tak się uparłem. Chce mieć malutki komputer, który sobie postawie na biurku i mam w dupie temperatury oraz fakt, że to niepraktyczne.

#skladamkomputer #komputery #xkom
Pobierz
źródło: comment_1610620909heIIJ69dRIWRWKUJHt48Bo.jpg
  • 13
@Mayki444: W chyba się uparliście na ten baity z RX570 co nie? Już kolejna osoba wrzuca tę kartę do zestawu, gdzie ta karta jest warta 1000zł mniej, lol.

Mini-ITX i ta obudowa, bo tak się uparłem. Chce mieć malutki komputer, który sobie postawie na biurku i mam w dupie temperatury oraz fakt, że to niepraktyczne.


Nie wiem skąd info, że niepraktyczne i #!$%@? temperatury, ja mam w szafie zapasowy komp wlasnie
@Mayki444: np 10400, ma Intel UHD Graphics 630 wbudowaną, obczaj na youtubie jak to śmiga w 4K. Nie wiem co zamierzasz dokładniej robić - do takich standardowych biurowych zastosowań powinno styknąć.

Sam rozglądam się nad upgradem kompa ale obecne ceny to kosmos także na razie odpuszczam - ryzenów 5 5600x i reszty nawet kupić nigdzie nie idzie, już nie mówiąć o odstrzelonych cenach.